فهرست
نیمار:برزیل هنوز راه درازی در پیش دارد
نیمار:برزیل هنوز راه درازی در پیش دارد

نیمار:برزیل هنوز راه درازی در پیش دارد

آی اسپورت - نیمار کاپیتان جدید تیم ملی برزیل و ستاره بارسلونا معتقد است که تیم ملی کشورش برای بازگشت به روزهای اوج و بهبود شخصیت از دست رفته اش، نیاز به زمان دارد.

سلسائو پس از شکست تحقیر آمیز 7-1 مقابل آلمان و متعاقبا 3-0 در مقابل هلند در جام جهانی، به شدت وجهه خوب جهانی خود را از دست رفته می بیند.

نیمار معتقد است که با یک هفته تمرین زیر نظر دونگا مربی جدید این تیم و حتی پس از پیروزی 1-0 مقابل کلمبیا، هنور برزیل راه درازی برای رسیدن به تیم های بزرگ دنیا در پیش دارد.

نیمار در بازی دوستانه چند روز پیش برزیل مقابل کلمبیا، زننده تنها گل بازی بود. وی گفت : \"خیلی سخت است که در عرض یک هفته بتوانیم همان برزیل قدرتمند گذشته بشویم و ناکامی در جام جهانی را جبران کنیم.ما با مربی جدیدمان(دونگا) خودمان را وفق داده ایم. به حرف ها و خواسته های او گوش می کنیم و سعی داریم تا شکل بازی خودمان را بهتر کنیم.

به شخصه احساس می کنم که به بلوغ فکری رسیده ام و نسبت به 3 یا 4 سال گذشته چیزهای بیشتری یاد گرفته ام.الان حرفه ای تر عمل می کنم. واقعا فکر می کنم که به بازیکن بهتری تبدیل شده ام. تجربیات گذشته در تیم ملی و باشگاه های سابقم در این زمینه به من کمک فراوانی کرده اند\"

\"

     
آی اسپورت
2014-09-09 21:04:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر