فهرست
گزارش روز:دو تلاش نافرجام ونگر برای جذب ستاره جوان بارسا
گزارش روز:دو تلاش نافرجام ونگر برای جذب ستاره جوان بارسا

گزارش روز:دو تلاش نافرجام ونگر برای جذب ستاره جوان بارسا

آی اسپورت - آرسن ونگر همواره به دنبال کشف استعداد های جوان باشگاه های دیگر است و در این راه، چندین بار از بارسلونا نیز صید های مناسبی داشته که مهمترینشان سسک فابرگاس است.

ونگر در آخرین تلاش خود، سعی داشت تا \"سامپر\" بازیکن تیم دوم بارسا را که امسال با تیم اول این باشگاه تمرین می کند؛ به آرسنال بیاورد. اما همچون بار قبل در این راه توفیقی کسب نکرد.

پیش از این، سال 2011 و در تورنمنت نایکی بود که ونگر، علاوه بر سامپر، به دو بازیکن دیگر تیم جوانان بارسلونا به نام های میگل تورال و هکتور بلرین علاقمند شد.

سامپر و خانواده اش در آن سال، به ونگر نه گفتند؛ با این وجود دو بازیکن دیگر راهی آرسنال شدند. در این تابستان، مربی توپچی ها بار دیگر برای خرید سامپر علاقه نشان داد؛ اما این بار نه تنها خود سامپر که لوئیس انریکه مربی جدید بارسلونا نیز مخالفت قطعی خود را نسبت به این انتقال اعلام داشت.

رقم فسخ قرارداد سامپر هم اکنون 12 میلیون یورو است و پیش بینی می شود که با درخشش احتمالی این بازیکن، بزودی قرارداد جدیدی با این بازیکن منعقد شود.


  ۳  
آی اسپورت
2014-09-09 21:39:38
نظر دهید

۳ نظر
-
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۵۸
آرسن لوپن دزد
-
سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۲۰
قراره سال بعد سمپر و آداما به تیم اصلی ملحق بشن/خود لویز انریکه و باشگاه این رو تایید کردن و برای همینم هیچ جا نمیرن این دو ستاره آینده بارسا/ضمنا سمپر 19 سالش هست که تو خبر قبلی گفتی 21!!!
بارانداز
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۳۳
عجب مارمولکیه این ونگر.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر