فهرست
جک ویلشر:سعی می کنم از بازی پیرلو الگو بگیرم
جک ویلشر:سعی می کنم از بازی پیرلو الگو بگیرم

جک ویلشر:سعی می کنم از بازی پیرلو الگو بگیرم

آی اسپورت - جک ویلشر ستاره تیم آرسنال، در آرایش لوزی خط میانی تیم ملی انگلستان، بخوبی جای خود را پیدا کرده و در پیروزی شب گذشته سه شیرها در مقابل تیم سوئیس نیز نقش درخشانی داشت.

وی در پایان این بازی گفت : \"من هفته گذشته با روی هاجسون و گری نویل مفصل صحبت کردم وآانها به من توضیح دادند که نقش من در تیم ملی، دقیقا چه چیزی است. اعتراف می کنم که از این نقش لذت می برم. برای اولین بار  بود که در این نقطه از میانه زمین بازی می کردم.

در این مدت کوتاه، چندین فیلم از بازی بازیکنانی که در این منطقه به میدان می روند را تماشا کردم. بطور مثال فیلم بازی های پیرلو در تیم ایتالیا و یوونتوس و همچنین ماسچرانو در آرژانتین. سعی کردم از بازی این بازیکنان الگوبرداری کنم.\"

وی که با وبسایت رسمی تیم انگلیس صحبت می کرد ادامه داد:\" از پیروزی مقابل سوئیس شگفت زده نشدیم چرا که به خومان ایمان داریم و این مساله را در مقابل سوئیس ثابت کردیم.

از توپ های برگشتی پشت محوطه به خوبی استفاده کردیم.ما دو گل زدیم و دوباره راه پیروز شدن را پیدا کردیم. باید با یکدیگر متحد باشیم و به خوبی از داشته هایمان دفاع کنیم.از کسب این پیروزی خوشحالیم\"     
آی اسپورت
2014-09-09 21:23:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر