فهرست
تعامل با اسپانسر مهمترین موضوع جلسه هیات مدیره پرسپولیس
تعامل با اسپانسر مهمترین موضوع جلسه هیات مدیره پرسپولیس

تعامل با اسپانسر مهمترین موضوع جلسه هیات مدیره پرسپولیس

آی اسپورت –  جلسه هفتگی هیات مدیره پرسپولیس روزهای دوشنبه هر هفته برگزار می شود اما دیروز هم مثل هفته قبل جلسه ای در کار نبود .با این حال در کمال تعجب  و بدون اعلام قبلی امروز جلسه هیات مدیره باشگاه  از ساعت 15 در محل ساختمان باشگاه پرسپولیس برگزار شد که در این جلسه رحیمی مدیر عامل باشگاه به علاوه مونسان و سلیمی دو عضو دیگر در آن غیبت داشتند.
مهدی خواجوند سخنگوی باشگاه و عضو هیات مدیره بعد از این جلسه گفت:«جلسات هیأت مدیره باشگاه معمولا روزهای دوشنبه برگزار می‌شود ولی با توجه به اینکه روز گذشته نشستی نداشتیم و با عنایت به حساسیت مسائلی که باید در مورد آنها گفتگو می‌شد، امروز نشست فوق‌العاده‌ای تشکیل شد که به همین دلیل با توجه به قرار جلسه‌ای که مدیر عامل باشگاه در جایی دیگر داشتند، در این نشست حضور پیدا نکردند. آقای سلیمی و مونسان نیز در این نشست حضور پیدا نکردند.»
وی ادامه داد:« در این جلسه مسائل روز باشگاه توسط اعضای هیأت مدیره مورد بحث قرار گرفت. شرایط تیم، مسائل مالی باشگاه، رابطه با اسپانسر و مسائل مربوط به خصوصی سازی از موارد طرح شده در این نشست بود.»
 عضو حقو‌دان هیأت مدیره پرسپولیس گفت:« در جلسه امروز، به طور مشخص درباره راهکارها و حل مشکلات مالی و نوع تعامل با اسپانسر، مواردی مورد مشورت و تصمیم‌گیری قرار گرفت.»
     
آی اسپورت
2014-09-09 21:43:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر