فهرست
افشارزاده: در پستم ذوب شده ام/ ماجدی را به تیم ملی نمی دهیم/ 8-9 میلیارد از بدهی های استقلال را پرداخت کرده ایم
افشارزاده: در پستم ذوب شده ام/ ماجدی را به تیم ملی نمی دهیم/ 8-9 میلیارد از بدهی های استقلال را پرداخت کرده ایم

افشارزاده: در پستم ذوب شده ام/ ماجدی را به تیم ملی نمی دهیم/ 8-9 میلیارد از بدهی های استقلال را پرداخت کرده ایم

آی اسپورت- بهرام افشارزاده در حاشیه تمرین استقلال در جمع خبرنگاران گفت: من  قرار نیست در تمرین مرتب حضور داشته باشم اما چون مدیرعامل هستم و احساس می‌کنم حضورم در تمرینات باعث دلگرمی خواهد بود برخی روزها می‌آیم. خوشبختانه هرچقدر توجه‌ها زیاد شود روند کارشان بهتر می‌شود و نوار برد‌هایشان ادامه پیدا می‌کنند.

وی در مورد اینکه باشگاه استقلال اعلام کرده برخی مدارک ناقص است، گفت: بازرسی کل کشور و نهادهایی که مسئولیت این کار را برعهده دارند باید در جریان باشند. شما اگر خانه‌ای بفروشید آیا سندش را تحویل می‌دهید یا نمی‌دهید؟ در حال حاضر  فتح الله‌زاده و امور اداری‌شان مسئله را پیگری می‌کنند و بزرگی معاوان حقوقی باشگاه مطلب دیگری را مطرح می‌کند و فتح‌الله‌زاده مطلب دیگری را می‌گوید. من باید بگویم چه تحویل گرفتم و چه تحویل نگرفتم یا نه؟ شاید فردا روزی از این باشگاه رفتم و اینکه چقدر بدهی‌ها را دادم و چقدر نتوانستم پرداخت کنم. اگر صورتجلسه‌ها نباشد سازمان کل‌ کشور و وزارت اقتصاد و دارایی یا سایر نهادها چگونه  می‌خواهند هر روزی که علاقمند بودند، بیایند و این مسایل را برررسی کنند. هیچ‌وقت به افرادی که زحمت کشیدند، بی‌حرمتی نکردم و از سال 59 کار مدیریتی کرده‌ام و هیچ‌‌وقت به مدیری قبلی‌ام بی‌احترامی نکردم.

وی در مورد علت حضور حجازی در باشگاه استقلال، گفت: او 10 - 15 میلیونی طلبکار است که در اولین فرصت پولش را پرداخت می‌کنم.

وی در مورد اینکه 5-6 میلیارد از بدهی‌های گذشته را پرداخت کرده، گفت: 8-9 میلیارد از بدهی‌های گذشته را دادیم و متعهد هستیم که بقیه را بدهیم و برخی از طلبکاران از من حجاب می‌کنند و می‌روند و باشگاه از سال 88 بدهی دارد و من دیدم که مرفاوی و چند نفر دیگر به امضای یک وکیل نامه‌ای برای من فرستادند و این مسئله یک مقدار سخت بود. من مسایل را هیچ‌وقت مطرح نکرده‌ام و نمی‌خواهم هم مطرح کنم و حرمت فتح‌آلله‌ازده و هیات مدیره قبلی را هم رعایت کرده‌ام و پارسال هم یک‌بار در جلسه هیات مدیره  استقلال رفتم و وقتی فهمیدم که من نمی‌توانم کمک لازم را بکنم از باشگاه رفتم و هر وقت پستی را قبول کردم در آن پست ذوب می‌شوم.

وی در مورد طلب برخی از بازیکنان قدیمی استقلال، گفت: هر وقت قراردادی امضا کردم فرد بعدی که به جای من به باشگاه می‌آید  متعهد است که آن را اجرای کند و وقتی وضع مالی‌مان خوب شد پرداخت کردیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد اینکه ماجدی از گزینه‌های سرپرستی تیم ملی است، گفت: او را به تیم ملی نمی‌دهیم.  ایشان الان بهترین همکارم است و کار انجام می‌دهد و از فعال‌ترین اعضای استقلال است.

وی در مورد کدورت بین او و مظلومی گفت: خبرنگاران شیطنت می‌کنند، با مظلومی کدورتی داشتیم که برطرف شد و خودمان آشتی دادیم و ما به شوخی گفتیم که شما خبرنگاران عزیز کارتان خراب است. روحیه من این است که کارها را با مشورت و فضای خانوادگی فراهم کنم. اگر شما با همسر و مادر و خواهرتان گرفتاری پیدا کردید آن را به بیرون بروز می‌دهید؟ در باشگاه استقلال محیط خانوادگی ایجاد شده است و با ماجدی صحبت کردیم و خود من که زیادترین زمان را می‌گذارم روی قلبم می‌گویم ماجدی را نمی‌دهم. از سال 1389 با سرمربیگری یاوری یا حسن حبییبی و مصطفوی خودم تیم‌ها را سرپرستی می‌کردم. مدیر باید خودش همه مسایل را بشناسد و درک بکند و بداند نداری یعنی چه؟ این دو موضوع در استقلال تا 80 -90 درصد حل شده است.

  ۲  
آی اسپورت
2014-09-09 21:52:00
نظر دهید

۲ نظر
Mans
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۰۵
فتح الله هم از این حرفها زیاد میزد !!!!!!
گتاب سیتی وچون
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۴۷
ماجدی و شیرینی و ...به درد........ نه فوتبال
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر