فهرست
ژکو: چلسی جدی ترین رقیب سیتی برای قهرمانی در لیگ برتر است
ژکو: چلسی جدی ترین رقیب سیتی برای قهرمانی در لیگ برتر است

ژکو: چلسی جدی ترین رقیب سیتی برای قهرمانی در لیگ برتر است

آی اسپورت-  ادین ژکو، ستاره بوسنیایی منچستر سیتی، معتقد است چلسی بزرگترین رقیب تیمش در راه رسیدن به قهرمانی در رقابت های این فصل لیگ برتر است.

شاگردان پیگرینی که فصل گذشته قهرمان لیگ برتر شدند، این هفته باید در امیریتس میهمان آرسنال باشند. ژکو معتقد است دیگر تیم لندنی، چلسی، رقیب سرسخت تری برای سیتی در راه قهرمانی خواهد بود؛ هرچند دیدار با ارسنال را هم یک چالش واقعی می داند.

او به خبرنگاران گفت:\" بازی با آرسنال سخت خواهد بود اما من یک خوشبین هستم. مثل هر فصل چندین تیم برای عنوان قهرمانی انگلیس می‌جنگند. این فصل شاید چلسی جدی‌ترین چالش باشد، اما ما نباید لیورپول، تاتنهام، آرسنال یا منچستر یونایتد را نادیده بگیریم. همه قوی‌تر شده‌اند و همه می‌خواهند اول باشند.\"
ژکو در ابتدای فصل گذشته پشت سر سرخیو آگوئرو و آلوارو نگردو، مهاجم سوم سیتی بود اما با درخشش خود، توانست جایگاه ثابتی در این فصل پیدا کند. ضمن اینکه قراردادش را با سیتی نیز تمدید کرد. او در این مورد گفت:\" فصل قبل یکی از بهترین‌ فصول در دوران بازی من بود، ما در پایان برای دومین بار در سه سال گذشته به عنوان قهرمانی انگلیس رسیدیم. همچنین موفق شدیم جام اتحادیه را فتح کنیم و من واقعاً از روند اتفاقات فصل گذشته ـ هم برای باشگاه و هم برای خودم ـ خوشحال ام.

من تردیدی درباره‌ی تمدید قراردادم نداشتم. من در سیتی خوشحال ام، مربی به من اعتقاد دارد، که این خیلی مهم است، و من در میدان همه‌ی توانم را می‌گذارم. منچستر سیتی یک باشگاه با جاه‌طلبی‌های بزرگ است و من تصمیم ساده‌ای برای ماندن در این‌جا داشتم.\"

  ۲  
آی اسپورت
2014-09-10 00:12:12
نظر دهید

۲ نظر
-
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۴۴
شما رقیب چلسی هستید،نه اونا رقیب شما.از تیمایی که پولشون مال عربای سوسمار خوره بدم میاد.
گتاب سیتی وچون
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۳۹
خوبه زود فهمیدی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر