فهرست
مخالفت باشگاه های اروپایی با تغییر زمان جام جهانی قطر
مخالفت باشگاه های اروپایی با تغییر زمان جام جهانی قطر

مخالفت باشگاه های اروپایی با تغییر زمان جام جهانی قطر

آی اسپورت- اومبرتو گاندینی، نایب رئیس اتحادیه باشگاه های اروپایی، اعلام کرد اگر فیفا قصد دارد رقابت های جام جهانی 2022 قطر را در فصل زمستان برگزار کند، باید بحث هایی جدی با باشگاه های اروپایی داشته باشد.

سپ بلاتر، رئیس فیفا، به تازگی اعلام کرد که رقابت های جام جهانی قطر مطمئنا در تابستان برگزار نخواهد شد و به زودی تصمیم گیری در مورد برگزاری آن در ماه های ژانویه- فوریه یا نووامبر- دسامبر، صورت خواهد گرفت.

اما گاندینی تاکید کرد که نمی توان بدون یک دلیل مناسب، در تقویم رقابت های باشگاه های اروپا تغییر ایجاد کرد. او به خبرنگاران گفت:\" این بسیار بسیار مهم است یک بحث جدی با باشگاه های اروپایی انجام شود تا آنها در مورد ایجاد تغییر در برنامه ریزی رقابت های باشگاهی به خاطر جام جهانی قانع شوند.

برای اینکه جام جهانی را در زمانی غیر از موعد همیشگی اش برگزار کرد، باید دلیل بسیار خوبی وجود داشته باشد زیرا این تغییر، رقابت های باشگاهی در همه دنیا را به هم می ریزد. ما پیش از اینکه با این تغییر موافقت کنیم، باید اطلاعات کافی داشته باشیم.\"

کارل هاینس رومنیگه، رئیس اتحادیه باشگاه های اروپا، هم گفت:\" هرگونه تغییر در زمان برگزاری رقابت ها از تابستان، باید طوری صورت گیرد که به هیچ طرفی ضربه وارد نشود. نتایج این تصمیم گیری باید توسط همه، باشگاه ها، لیگ ها، بازیکنان و البته هواداران پذیرفته شود. ما آماده ایم که در این زمینه مذاکره کنیم و امیدواریم نتیجه آن قابل قبول باشد و همه آن را بپذیرند.\"

     
آی اسپورت
2014-09-10 00:42:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر