فهرست
برزیل 1-0 اکوادور؛ دومین پیروزی دونگا با گلزنی ویلیان
برزیل 1-0 اکوادور؛ دومین پیروزی دونگا با گلزنی ویلیان

برزیل 1-0 اکوادور؛ دومین پیروزی دونگا با گلزنی ویلیان

آی اسپورت- دو تیم برزیل و اکوادور، صبح امروز در دیداری دوستانه به مصاف یکدیگر رفتند که سلسائو موفق شد با تک گل ویلیان، 1-0 حریف خود را شکست دهد.

دومین حضور دونگا روی نیمکت سلسائو با دو پیروزی و دو کلین شیت همراه بوده است. برزیل مقابل کلمبیا نیز 1-0 پیروز شد. سلسائو نسبت به بازی گذشته، دو تغییر در ترکیب خود می‌دید. مایکون از اردوی تیم اخراج شده بود و داوید لوئیز به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیم نبود.

تمرینات روز دوشنبه برزیل، روی ضربات کرنر و ایستگاهی بود و گل بازی دیروز نیز از یک ضربه آزاد به ثمر رسید و دونگا از این بابت بسیار خوشحال خواهد بود. پس از گل برزیل، اکوادور حملات خود را شروع کرد و موقعیت های خوبی هم داشت ولی موفق به گلزنی نشد. همچنین نیمار نیز یک موقعیت بسیار خوب را به تیرک دروازه کوبید. نیمه اول با نتیجه 1-0 به پایان رسید.

در نیمه دوم دونگا 5 تغییر در تیمش ایجاد کرد و به جوان‌تر ها بازی داد. برزیل در دقیقه 80 نیز یک موقعیت عالی دیگر داشت که مدافعان اکوادور در محوطه جریمه روی نیمار خطا کردند ولی داور، به اشتباه ضربه آزاد اعلام کرد. این دو پیروزی مسلما از لحاظ روحی روانی، پس از دو شکست سنگین مقابل آلمان و هلند به برزیل و هوادارانش کمک زیادی خواهد کرد.

     
آی اسپورت
2014-09-10 13:37:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر