فهرست
غیبت کرانچار در جلسه تودیع و معارفه کادر فنی سپاهان/ قرارداد فرکی رسما امضا شد
غیبت کرانچار در جلسه تودیع و معارفه کادر فنی سپاهان/ قرارداد فرکی رسما امضا شد

غیبت کرانچار در جلسه تودیع و معارفه کادر فنی سپاهان/ قرارداد فرکی رسما امضا شد

آی اسپورت- مراسم معارفه حسین فرکی به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال سپاهان امروز برگزار شد.

به گزارش آی اسپورت به نقل از فارس، این مربی که به جای زلاتکو کرانچار به عنوان سرمربی جدید تیم زردپوش اصفهانی انتخاب شده امروز مراسم معارفه خود را برگزار کرد . در این مراسم خلیلیان مدیرعامل باشگاه سپاهان، نویدکیا و فرکی برای حاضرین در باشگاه صحبت کردند.

در این مراسم همه بازیکنان و پرسنل باشگاه سپاهان حضور داشتند و سپس قرارداد فرکی با این باشگاه به امضا رسید. کرانچار که چند سال قبل در مراسم تودیع اش از تیم فوتبال پرسپولیس حاضر شده بود، امروز در مراسم معارفه فرکی شرکت نکرد. 

قرارداد فرکی با سپاهان 21 ماهه است و فرکی که بعد از قهرمانی با فولاد خوزستان مشغول استراحت بود در ادامه لیگ برتر چهاردهم سکاندار سپاهان خواهد شد.

سپاهان امروز و در ساعت 17 به سوی مشهد پرواز می کند تا فردا به دیدار پدیده برود اما به احتمال فراوان فرکی در بازی با پدیده به روی نیمکت این تیم نخواهد نشست

-

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-10 15:12:54
نظر دهید

۱ نظر
خاطره باز
پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۳، ۰۳:۳۴
تیم رویایی سپاهان: سال 87
لوکا بوناچیچ. منصور ابراهیم زاده. عباس محمدی .مسعود همامی. جلال اکبری. محسن بنگر. هادی عقیلی. سعید بیات. عبدالوهاب ابوالهیل. حسین کاظمی. احسان حاج صفی. محرم نوید کیا. عماد رضا. محمود کریمی. مهدی جعفر پور. حسین پاپی. آخ آخ آخ آخ آخ..... این تیم از تیم سال دوم قلعه نوعی بهتر بود. چقدر خاطره دارم از این تیم. سپاهانو هنوز بخاطر این تیم دوست دارم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر