فهرست
خلیلیان: کرانچار خودش خواست برود، صبر ما هم کم بود
خلیلیان: کرانچار خودش خواست برود، صبر ما هم کم بود

خلیلیان: کرانچار خودش خواست برود، صبر ما هم کم بود

آی اسپورت-  مهرزاد خلیلیان در حاشیه مراسم معارفه حسین فرکی به عنوان سرمربی تیم فوتبال سپاهان، در جمع خبرنگاران گفت: مدیریت در لحظه یک ویژگی مثبت برای یک مدیر است و فکر می‌کنم یک مدیر خوب باید با استفاده از همین روش به تیمش کمک کند. 


وی افزود: زلاتکو کرانچار مربی با اخلاق، قابل احترام و فهمیده‌ای است و با حضور خود در تیم فوتبال سپاهان به این تیم شخصیت داده بود و در سه سالی که در اصفهان حضور داشت کمک شایانی به این تیم کرد. 


مدیرعامل باشگاه سپاهان در خصوص دلخوری هواداران سپاهان از نتایج اخیر و شعارهای آنها علیه کرانچار گفت: قطعاً شعارها به این شدت نبوده است. عده ای از هواداران نظرات خوبی داشتند اما این را نیز باید بگوییم که صبر ما کم بود. 


وی ادامه داد: کرانچار خودش مایل به جدایی بود و استعفا داد. ماندن و کار کردن کسی در این باشگاه اجباری نیست و هرکس می‌ماند باید با عشق کار کند. این از ابتدا شعار ما بوده و به آن افتخار می‌کنیم که روزی مربی بزرگی مانند کرانچار در این باشگاه کار کرده است.  سپاهان در جایگاه بدی قرار ندارد و در شرایط خوبی به سر می‌برد. اگر به بازی با فنرباغچه نگاه کنید می‌بینید که ما برابر تیمی قرار گرفتیم که ۱۰۰ میلیون یورو هزینه کرده بود و بازیکنان خوبی مانند تیاگو داشت که برای جذب او ۵ میلیون یورو هزینه کرده بودند. با این حال ما در یک بازی دوستانه فقط یک گل از این تیم خوردیم و توانستیم عملکرد خوبی را به نمایش بگذاریم. 


به نقل از ایمنا، خلیلیان صحبت هایش در این مراسم را اینگونه به پایان برد: سپاهان به لحاظ ساختاری شرایط خوبی دارد. با حضور فرکی امیدوارم وضعیت بهتر نیز بشود چون او مربی بزرگی است و چشم اندازی نیز که در ادامه ترسیم کرده ایم قهرمان در لیگ و جام حذفی و حضور در لیگ قهرمانان آسیاست که امیدواریم به آن برسیم. 

     
آی اسپورت
2014-09-10 15:19:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر