فهرست
رسانه سوئدی: کرانچار جانشین کی روش می شود
رسانه سوئدی: کرانچار جانشین کی روش می شود

رسانه سوئدی: کرانچار جانشین کی روش می شود

آی اسپورت-  بحث داغ و ناتمام سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران این روزها همچنانکه توسط رسانه‌های داخلی کشورمان تعقیب و پیگیری می‌شود، مورد توجه ارگان‌های خبری خارجی نیز است.

در شرایطی که تقریبا تمام تیم‌های حاضر در جام جهانی 2014 برزیل تکلیف خود را از نظر کادر فنی مشخص و قطعی کرده‌اند، ایران وضعیت بلاتکلیفی دارد.

هنوز مشخص نیست آیا واقعا کارلوس کی‌روش در پست 3 سال گذشته‌اش باقی خواهد ماند یا اینکه فدراسیون فوتبال ایران گزینه‌ دیگری را برمی‌گزیند.

براساس گزارشی که سایت «سوونسکافنس» سوئد در گزارشی کوتاه به این موضوع پرداخته و حتی زلاتکو کرانچار، مربی معروف کروات سپاهانی‌ها را به عنوان جانشین احتمالی کی‌روش معرفی کرده است.

به نقل از فارس، این پایگاه اینترنتی عنوان کرده مربی مطرح تیم شهر «نصف جهان» یعنی سپاهان اصفهان که پدر نیکو کرانچار نیز است، دوشنبه پست‌اش را به طور ناگهانی ترک کرده است. او از سال 2011 هدایت تیم سپاهان را در اختیار داشته و با آن فاتح لیگ و جام جذفی شده است.

مطابق این گزارش ترک غیرمنتظره سپاهانی‌ها توسط وی احتمالا به خاطر خالی ماندن پست سرمربیگری تیم ملی ایران است.

این رسانه عنوان کرده کرانچار که برای یک دوره کوتاه هدایت تیم مونته‌نگرو را برعهده داشته ،‌از سال 2009 در ایران است و فوتبال کشورمان را به خوبی می‌شناسد.

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-10 15:28:34
نظر دهید
۱ نظر
طرفدار فوتبال
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۱۸
کیروش رو دوست دارم ولی کرانچار در حال حاضر گزینه بهتری است...: ارزون تر ، به جوانها بیشتر بها میده، تعاملش با مربیای لیگ بیشتر ، در ضمن بعد از 3 سال وقتشه ی فکر تازه به تیم ملی طزریق بشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر