فهرست
علا عبدالزهرا: نمی توانستم پول بگیرم و بازی نکنم/ این پول حرام بود
علا عبدالزهرا: نمی توانستم پول بگیرم و بازی نکنم/ این پول حرام بود

علا عبدالزهرا: نمی توانستم پول بگیرم و بازی نکنم/ این پول حرام بود

آی اسپورت- علا عبدالزهرا، بازیکن عراقی تراکتور که از دو، سه روز قبل ساز جدایی را کوک کرده بود بالاخره از این باشگاه تبریزی جدا شد.

 علا در این باره گفت: اول از همه از هواداران، خطیبی و باشگاه تشکر می‌ کنم. من یک مهاجم هستم و خطیبی از من به عنوان هافبک دفاعی استفاده می‌ کرد و به همین دلیل نمی توانستم عبدالزهرا واقعی را نشان دهم.

او در مورد مشکلات مالی ادامه داد: این باشگاه مشکلات مالی زیادی دارد. رقم قراردادی که من بسته بودم 900 میلیون تومان است که اگر این پول را می‌ گرفتم و بازی نمی کردم حرام بود.

علا در مورد بحث خانه اضافه کرد: نه اصلا بحث خانه نبود از شرایط راضی نبودم. البته بحث مالی هم مطرح بود ولی من به خاطر مسائل مالی جدا نشدم قرار بود تا اول مهرماه 50 درصد بگیرم که تا الان  21درصد از آن را گرفته ام و  این پول را هم برگردانم تا ثابت کنم مشکل من مالی نبود. امروز هم تبریز را ترک می‌ کنم.

وقتی از عبدالزهرا سوال می‌ شود چرا بازیکنان عراقی بی نظم هستند پاسخ داد: من در قطر و عراق بازی کردم و در هیچ کدام از تیم ها مشکل نداشتم. من با مسائل مالی مشکلی ندارم از اول هم به نظمی گفتم زمان پرداختی ها را مشخص کنید تا من رویش حساب کنم اما آنها خودشان نخواستند. من دست شان را باز گذاشتم. اما نمی توانستم بازی نکنم و پول بگیرم.

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-10 15:31:23
نظر دهید

۱ نظر
علی
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۳۸
چه حرفا خب توکه اینقد حروم حلال سرته بازی به بازی پول بگیرررر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر