فهرست
بمب پرسپولیس را سیاسی ترکاند: دایی برکنار شد ،درخشان سرمربی پرسپولیس/ رهبری فرد و عبدی دستیاران احتمالی
بمب پرسپولیس را سیاسی ترکاند: دایی برکنار شد ،درخشان سرمربی پرسپولیس/ رهبری فرد و عبدی دستیاران احتمالی

بمب پرسپولیس را سیاسی ترکاند: دایی برکنار شد ،درخشان سرمربی پرسپولیس/ رهبری فرد و عبدی دستیاران احتمالی

آی اسپورت – بمب خبری امروز پرسپولیس را  حمیدرضا سیاسی رئیس هیات مدیره این باشگاه منفجر کرد.
امروز خبرگزاری  تسنیم  خبر داد نشست هیات مدیره باشگاه پرسپولیس برگزار و پس از این جلسه شایعه شد که اعضا به این جمع بندی رسیده‌اند که همکاری علیرضا رحیمی (مدیرعامل باشگاه پرسپولیس) و علی دایی (سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس) با این باشگاه باید به پایان برسد و به جای آنها بهروز منتقمی و حمید درخشان به ترتیب مدیرعامل و سرمربی پرسپولیس را برعهده بگیرند.
دقایقی  بعد حمید درخشان در واکنش به شایعه حضورش در کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس به عنوان جانشین علی دایی به  تسنیم گفت:« اکنون نمی‌توانم چیزی را به صورت قطعی بگویم و تا دو سه ساعت دیگر همه چیز مشخص خواهد شد.»
وی در پاسخ به این سؤال که آیا جلسه‌ای با هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس خواهد داشت یا نه، گفت: «اجازه بدهید فعلاً در این خصوص چیزی نگویم و اگر تا دو سه ساعت دیگر زنده بودیم همه چیز را اعلام خواهیم کرد.»
لحظاتی بعد حمیدرضا سیاسی رئیس هیات مدیره باشگاه به خبرگزاری مهر گفت:« علی دایی از سمت سرمربیگری پرسپولیس برکنار شد و فعلا درخشان سرمربی شده است.»
دقایقی  بعد  سیاسی در مصاحبه دیگری با  تسنیم  برگزاری جلسه اعضای هیئت مدیره این باشگاه را در کمتر از 24 ساعت پس از جلسه روز گذشته را تأیید کرد اما تغییر و تحولات یاد شده را نه تکذیب کرد و نه تأیید.
وی در این خصوص گفت:«اکنون نمی‌توانم در این خصوص چیزی بگویم و همه چیز در یکی دو ساعت آینده مشخص خواهد شد. جلسه خوبی داشتیم و به زودی تمام خبرها را اعلام می‌کنیم حمیدرضا سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص اینکه اعلام شده علی دایی از سرمربیگری تیم فوتبال پرسپولیس برکنار شده است، گفت: دایی برکنار نشده و فقط اعلام کردم که ایشان رفتنی هستند.»
وی در خصوص اینکه نحوه کنار رفتن علی دایی از سرمربیگری پرسپولیس به چه شکل است، عنوان کرد:« آقای دایی رفتنی هستند و نحوه برکناری هم به این شکل است که شاید استعفا کرده باشد!»
 
رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که اکنون در حال مذاکره با حمید درخشان برای جانشینی دایی هستند یا نه، گفت:« بله، با آقای درخشان صحبت می‌کنیم و به زودی خبرش را می‌دهیم.»
حمیدرضا سیاسی در گفت و گوی دیگری با مهر در مورد تغییرات باشگاه پرسپولیس و جدایی علی دایی و علیرضا رحیمی گفت:«من تغییر رحیمی را تایید نمی‌کنم ولی تصمیم هیات مدیره که امروز جلسه داشت، رفتن علی دایی است.»
وی در باره جانشین علی دایی افزود:«من انتخاب حمید درخشان را تایید می‌کنم. درخشان امروز تیم را تحویل گرفته و تمرین می‌دهد، هرچند هنوز قراردادی با ما امضا نکرده است.»
رئیس هیات مدیره پرسپولیس در مورد اینکه آیا قرارداد درخشان موفتی است یا تا پایان فصل گفت:« نمی‌دانم.»
سیاسی در پایان در مورد اینکه فسخ قرارداد دایی از نظر مالی هزینه سنگینی برای باشگاه دارد، گفت:« قطعا تبعات آن از تبعات نتایج تیم بیشتر نیست.»
احتمالا حسین عبدی و بهروز رهبری فرد دستیاران درخشان در کادر فنی پرسپولیس خواهند بود.
  ۲۶  
آی اسپورت
2014-09-10 16:15:17
نظر دهید
۲۶ نظر
تی تی باتعصب
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۱۸
پرسپولیس به فنا رفت!!!
-
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۲۰
کودتا
Nima
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۳۱
سیاسی در پایان در مورد اینکه فسخ قرارداد دایی از نظر مالی هزینه سنگینی برای باشگاه دارد، گفت:« قطعا تبعات آن از تبعات نتایج تیم بیشتر نیست.»
خدا خیرت بده
فرید
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۳۳
تبریک میگم. میخوان پرسپولیس رو بندازن دسته دوم
-
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۳۵
پرسپولیس با دایی بدبخت بود

با درخشان بدبخت تر میشه

خدا خودش کمک کنه


کاش کرانچار میومد
رضا
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۳۶
بابا بیا برو بیرون تو خر کی باشی که واسه پرسپولیس تعین تکلیف کنی مرتیکه کچل حالا مربی درست حسابی میاوردند یه چیزی درخشان؟ این آقا تیمو نفرسته دست 1 باید یه گوسفندی شتری چیزی بذاریم کنار رهبری فرد دیپلم داره حالا بشه کمک مربی اینم آش وزارت واسه پرسپولیس کلا مچکریم
هوادار
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۳۷
تواین لیست جاى پژمان خالیه.الان دیگه به وحیدهم نیازى نیست
roozbeh
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۳۸
وای خدا چقدر این علی‌ دایی خوش شانسه! بابا جان باید این‌دفعه این مرتیکه رانت خور رو که با رانت بابک زنجانی اومده بود میذاشتین انقدر خرابکاری بکنه که مردم با تخم‌مرغ و گوجه گندیده بزننش طوری که وقتی‌ رفت دیگه هیچکس نگه اون رو دوباره بیاریم! واقعا دارم شک می‌کنم خودشون با هم دسشون تو یه کاسه هست! حالا یه سری میگن باید میذاشتیم بمونه! اگه میموند نتیجه می‌گرفت و و و ... مردم هم که فراموشکار هستن! یادشون میره بازیکن تراکتور ۶۰ متر پا به توپ رفته ۶ تا بازیکن پرسپولیس همراهیش کردن! یادشون میره که پرسپولیس فقط رونالدو و زلاتان رو نداشت فصل قبل! باز هم هیچ غلطی نکرد! و متاسفانه یادشون میره تیم علی‌ دایی بعده ۱۸ ماه نه دفاع بلده، نه موقعیت سازی،نه گٔل زدن! نه ...! حیف واقعا! ۵ هفته دیگه تحمل میکردین بالاخره با تخم‌مرغ میزدنش! چون مردم یادشون میره به خاطر اقای دایی رانت خور ۴ فصل علی‌ کریمی‌ مجبور شد بره تیم‌های دیگه! واقعا ایشون تنها کسیه که من خجالت میکشم بگم یه روزی پرسپولیس بوده!
ساجده
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۳۹
حالا چرا درخشان :( !!!
من اصلا به این روزها که در راهه خوشبین نیستم. موندن دایی خوب نبود اما رفتنش!!!
-
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۴۳
آقای سیاسی متسکریم که این قلدر خان پولکی رو بیرون انداختی
-
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۴۴
گودرزی حیا کن پرسپولیسو تیم ملیو رها کن
س
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۴۴
پرسپولیس به فنا رفت!!!
pouria بارسلونا
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۴۴
اتفاقا پرسپولیس با درخشان نتیجه میگیره ؛ مطمئن باشید !! تو فوتیال ایران این جور مربیا بهتر نتیجه میگیرن . مطمئن باشید وضع پرسپولیس درخشان بدتر از پرسپولی دایی نمیشه .. !! تیم مسلما قهرمان نمیشه ولی احتمالا جزو 4 ، 5 تیم بالای جدول خواهد بود .
بد
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۴۶
bad
بد
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۴۶
bad
Alireza
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۵۶
دایی یکی از مشکلات پرسپولیس بود فقط یکی
آقای سیاسی خودش یکی از اصلی تریم مشکلاته خودش هم باید بره
رضا
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۰۰
روزبه خان شما درست میگی اما دایی رو بردارن درخشان رو بیارن؟ یا قطبی یا دنیزلی واسلام
خشایار
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۴۴
دم_سیاسی گرم که دایی را انداخت بیرون :)
ع
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۴۷
همه ی داستان دایی و هیئت مدیره و رحیمی یه طرف، دخالت مستقیم دولت و شخص وزیر در مسائلی مثل مربی یک تیم باشگاهی یا ملی و منصوب کردن دوست و آشنا و فامیل در هیئت مدیره استقلال و پرسپولیس ، طرف دیگه. به اسم و رسم دایی و تجربه و توانایی اش کاری ندارم، هفت هفته برای تصمیم به تغییر مربی، نشون میده که از اول هم فقط به خاطر ترس از خسارت قرارداد ، نگهش داشتن . دیکتاتوری آقای سیاسی در حمایت از یه اسپانسر حقیر !!! منجر به تغییر مربی میشه. مطمئنم نتیجه هایپرسپولیس کمترین اثر رو توی گرفتن این تصمیم داشته. بحث فروش استقلال و پرسپولیس که شروع بشه تا یکی دو ماه دیگه، اون وقت میشه فهمید که قصد آقایون بخصوص آقای سیاسی که معلوم نیست ربطش به فوتبال چیه، از این تغییرات، کاهش بهای تموم شده بوده برای خودش .جامعه شناسی نخبه کشی !!! گند کارهای این دولت هم در حال درآمدن است
سعید
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۵۱
به اون کچل بی ناموس بگید نساخته فروختی
احسان
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۵۹
خدایا شکرت تو را سپاس که لنگی نشدیم که مربیه تیممون بشه حمید درخشان.....بازیکنامون بشن اسماعیل زاده و نوراللهی و طارمی.....
roozbeh
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۱۵
داداش رضا من خودم شخصا طرفدار دوآتیشه دنیزلی هستم! اون بیچاره رو هر بار آوردیم یا نصفه فصل بوده یا دروازبان نداشتیم یا بازیکن نداشتیم! یا پول نداشتیم! وگرنه با کمرترین امکانات همیشه بهترین بازیها رو میکرد! قطبی نه! قطبی بیشتر یه شومن شارلاتان بود! علی‌ دایی هم اگه باهوش بود ساختار تیمش رو فصل قبل زیر و رو نمیکرد! تغییرات باید آهسته باشه! اگه فصل قبل ساختار تیم رو اینقدر عوض نمیکرد ۱۰۰% قهرمان بودیم! حیف شد! چیزی که در مورد علی‌ دایی دوست ندارم اینه که بیشتر از پرسپولیسی بودن پولپولیسیه! و در ضمن کینه‌ها و خصومت‌های شخصیش رو وارد کارش میکنه! اینکار رو زمان مربیگریش در تیم ملی‌ هم کرد متاسفانه! بدترین تیم ملی‌ تاریخ که ۴ تا پاس بهم نمیتونستن بدن و توپ رو ۲ قدم نمیتونستن راه ببرن!
ملودیما
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۴۸
خیلی خوشحال شدم از برکناری آقای دایی...جای دیگه بره موفق تره تا پرسپولیس...ولی کاش حسین فرکی سرمربی پرسپولیس میشد حیف بهترین موقع بود
علی
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۰۶
کجای دنیا دو روز قبل بازی مربی اخراج میکنن،کاشکی گودرزیم رای اعتمادنمیگت
مشروح
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۱۷
برای فوتبالی که در اون گودرزی و سیاسی خودشون رو مالک پرسپولیس می دونن فقط باید گریه کرد وزارت ورزش فقط به فکر ضربه زدن پرسپولیس بود. درخشان تو هر تیمی بود ضعیف کار کرده قطعا علی دایی ازش بهتره. درخشان هم باید از 3 بازی آسان بعدی 9 امتیاز بگیره. دم رحیمی گرم که به خاطر پست زیر بار حرف زور نرفت
kufaxeved
پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۰۳
الهی شکرت خدایا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر