فهرست
قلعه‌نویی: برخی به ظاهر استقلالی‌ها از نتایج ما ناراحت هستند/ مردم به آنها می‌خندند/ از آندو و سایر ملی‌پوشان انتظار بیشتری داریم
قلعه‌نویی: برخی به ظاهر استقلالی‌ها از نتایج ما ناراحت هستند/ مردم به آنها می‌خندند/ از آندو و سایر ملی‌پوشان انتظار بیشتری داریم

قلعه‌نویی: برخی به ظاهر استقلالی‌ها از نتایج ما ناراحت هستند/ مردم به آنها می‌خندند/ از آندو و سایر ملی‌پوشان انتظار بیشتری داریم

آی اسپورت- امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های فوتبال نفت تهران و استقلال با تبریک به کشتی‌گیران و آرزوی توفیق برای تیم ملی والیبال ایران، اظهار داشت: هر بازی شرایط خاص و سختی‌های خودش را دارد. نفت به عنوان یک الگوی باشگاهداری محسوب می‌شود که از نظر تشکیلات و ساختار می‌تواند نمره خوبی داشته باشد.

وی دیدار مقابل نفت تهران را بازی سخت قلمداد کرد و افزود: ما بازی نفت مقابل گسترش فولاد تبریز را آنالیز کردیم. بازیکنان این تیم در زمین سختکوش هستند. آنها در دفاع خوب جمع شده و در حمله به سرعت اضافه می‌شوند. اینگونه تیم‌ها خطرناک هستند و ما باید ارتباط خط فوروارد تیم نفت با سایر خطوط این تیم را قطع کنیم. نفتی‌ها یکسری نقاط ضعفی هم دارند که روی آنها کار کرده‌ایم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به مصدومان تیمش خاطر نشان کرد: دو سه بازیکن مصدوم شده‌اند که یکی از آنها کرار جاسم است. امیدوارم نفرات جایگزین بتوانند به خوبی جای آنها را پر کنند. تیم ما هفته به هفته بهتر می‌شود و از لحاظ بالانس تیمی در شرایط بهتری قرار می‌گیرد.

قلعه‌نویی اضافه کرد: خوشحالم که آندو در بازی قبل به نسبت گذشته بهتر بود ولی از او و سایر ملی‌پوشان انتظار بیشتری داریم. تلاش آنها خوب است ولی باید به کیفیت گذشته خود برگردند.

وی در واکنش به بیانیه منصوریان تصریح کرد: من این بیانیه را نخوانده‌ام و جزئیات آن را خود او و باشگاهش می‌دانند. ترجیح می‌دهم به این مسئله ورود نکنم اما منصوریان از مربیان جوان و آینده‌داری است و برای استقلال هم زحمت کشیده است.

سرمربی استقلال درباره اینکه تیمش در هفت هفته 18 امتیاز کسب کرده و آیا به شرایط ایده‌آل رسیده است، تأکید کرد: ما دو سه مشکل داریم و در همه بازی‌ها با تمامی موجودی خود به زمین نمی‌رویم. در نیمه پایانی بازی‌ قبلی خود محمد قاضی را به خط دفاع بردیم. اگر بازیکنان خط دفاعی ما و یعقوب کریمی بازگردند و در شرایط خوب بدنی و فنی باشند آن وقت استقلال با کیفیت بیشتری بازی خواهد کرد و نتیجه می‌گیرد.

قلعه‌نویی در خصوص اینکه تعیین نشدن سرمربی تیم ملی به ضرر فوتبال ایران خواهد بود، خاطر نشان کرد: طبیعی است که این موضوع به ضرر فوتبال ما خواهد بود. البته هر مدیری سیاست خودش را دارد. من می‌گویم کی‌روش باید باشد البته ماندنش شرایطی دارد و نباید به هر قیمتی باشد.

وی افزود: برخی آقایان که قلم و میکروفن دارند و دیگر برای مردم شناخته شده‌اند باید فامیلی خود را عوض کنند! آنها می‌خواهند به هر قیمت کار خود را انجام دهند و برای‌شان ایران و ایرانی اهمیتی ندارد. اینکه ایرانی خوار شود برای آنها مهم نیست و فقط می‌خواهند به خواسته خودشان برسند.

سرمربی استقلال افزود: قرارداد کی‌روش نباید ترکمانچای باشد و هر دو طرف باید از این قرارداد نفع ببرند. در جام جهانی چهار تیم از آسیا صعود می‌کنند اما در جام ملت‌ها تنها یک تیم قهرمان می‌شود. همان‌هایی که مرا زمانی به علت حذف در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌ها محاکمه کردند اکنون عنوان می‌کنند که قهرمانی این رقابت‌ها مهم نیست.

قلعه‌نویی خاطر نشان کرد: اعتقادم این است که کی‌روش باید بماند البته هر سازمان و وزارتخانه‌ای سیاست خودش را دارد.

وی درباره از دست دادن روزهای فیفا هم یادآور شد: دیدم ژاپن با اروگوئه بازی می‌کرد که در این دیدار 2 بر صفر شد و اتفاقاً ژاپن بازی خوبی را انجام داد. به هر حال مسابقات جام ملت‌های آسیا از جام جهانی آسان‌تر است و باید تیم ملی در این رقابت‌ها نتیجه بگیرد.

سرمربی استقلال در خصوص اظهارنظرهای برخی از بازیکنان پرسپولیس مبنی بر اینکه موقعیت‌های نصفه‌نیمه استقلال تبدیل به گل می‌شود اما موقعیت‌های آنها گل نمی‌شود اظهار داشت: اجازه بفرمایید در مورد تیم خودم صحبت کنم. فکر نمی‌کنم پرسپولیسی‌ها چنین اظهارنظری انجام داده باشند اما اگر به صورت رسمی چنین حرفی زده باشند حرف‌شان قابل احترام است.

وی در ادامه افزود: ما بیشترین گل‌زده را داریم و به غیر از بازی با نفت مسجد سلیمان در برخی از بازی‌ها ما بالای 19 کرنر زدیم. برای نظرات پرسپولیسی‌ها احترام قائلم و حق ورود به چنین بحث‌هایی را ندارم، چون ما همه تمرکزمان را روی تیم خود گذاشته‌ایم.

قلعه‌نویی در مورد اینکه مدافعان مصدوم استقلال چه زمانی به شرایط آمادگی می‌رسند، عنوان کرد: امیرحسین صادقی از این هفته به تیم ما اضافه می‌شود اما دو هفته به طول درمان حنیف عمران‌زاده اضافه شده است. از طرفی قرار بود بازیکن ارمنستانی ما با پرواز مستقیم خودش را امروز صبح به ایران برساند.

وی با اشاره به عملکرد حرایر مگویان، مدافع ارمنستانی تیمش گفت: در مورد این بازیکن حرف و حدیث‌هایی ایجاد شده و برخی دوستان در مورد او حرف‌هایی را مطرح کردند اما هفته گذشته دو بازی برای تیم ملی کشورش انجام داد که آخری مقابل تیم دانمارک بود و در دقایق آخر تیم ملی کشورش با نتیجه 2 بر یک از این تیم شکست خورد. واقعاً از بعضی برخوردها تعجب می‌کنم! فکر می‌کنم چون او بدون دلالی به استقلال آمده به بعضی‌ها برخورده است. شاید قیمت او به اندازه یک بازیکن معمولی بود و آقایان بهتر است بروند و ببینند که چه رزومه و عملکردی داشته است.

سرمربی استقلال خاطر نشان کرد: برخی از آقایان دوست دارند فقط حرف بزنند و تنها مصاحبه کنند و به این بازیکن «گیر» بدهند. این آقایان بهتر است حداقل حرف را با مطالعه بزنند تا مردم به آنها نخندند. چه خوب است که این آقایان حرف‌شان را با سندیت مطرح کنند. مربی تیم ارمنستان که در دیدار مقابل سایپا به ورزشگاه آمده بود از عملکرد مگویان راضی بود اما برخی افراد بازهم او انتقاد می‌کردند.

قلعه‌نویی در پایان عنوان کرد: بعضی‌ها به اسم استقلالی‌ بودن از نتایج استقلال ناراحت هستند. آقایان! اگر استقلال را دوست دارید به تیم کمک کنید و اگر دوست ندارید تکلیف‌تان را با مردم مشخص کنید. تعجب می‌کنم آنها از نتایج استقلال ناراحت هستند اما خودشان را استقلالی معرفی می‌کنند.

  ۸  
آی اسپورت
2014-09-10 16:21:32
نظر دهید
۸ نظر
قیصر شریفی
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۴۵
مافیا
قیصر شریفی
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۴۵
مافیا
4444
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۳۷
خفه شو قیصری لنگی
-
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۵۴
رییس مافیا کیه - امیر قلعه نوعیه
مهدی
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۰۶
آره بابا فقط تو به فکر ایران و ایرانی هستی!پوپولیست.
احسان
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۱۳
امیر خان سالار.......لنگی جماعت خایتن. ....
مهدی
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۲۵
کم کاری تیم های رقیب خیلی واضحه اگه اینجوری نیست یکی جواب بده که چرا فقط قلعه نوعی با استقلال قهرمان لیگ می شه
عاشق ژنرال
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۲۷
لنگیا آبو بریزن اونجا که دود میکنه :)))))))))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر