فهرست
چیچاریتو: رونالدو بهترین بازیکن جهان است
چیچاریتو: رونالدو بهترین بازیکن جهان است

چیچاریتو: رونالدو بهترین بازیکن جهان است

آی اسپورت- خاویر ارناندس، خرید جدید رئال مادرید عنوان کرد که با چند جلسه حضور در تمرینات رئال، به او دلیل برتری رونالدو نسبت به مسی ثابت شده است.

مهاجم مکزیکی در روز آخر نقل و انتقالات از منچستر به رئال پیوست. چیچاریتو، که یک سال پس از انتقال رونالدو از یونایتد به رئال ، به منچستر پیوست، با او در یونایتد هم بازی نبود و حالا اولین تجربه هایش از هم تیمی شدن با ستاره پرتغالی را بازگو می‌کند.

او گفت: \" بدون شک، رونالدو بهترین است. زمان زیادی نیست که در رئال هستم ولی کاملا دلیل بهترین بودنش به من ثابت شده است. تنها بازی هایش درون زمین نیست بلکه برنامه روزانه اش باعث این موضوع شده است. به نظر من، کریستیانو بهترین است. مسی هم خوب است ولی بعد از کریستیانو.\"

چیچاریتو ادامه داد: \" الگوی من رونالدو نازاریو دلیما بود. هیچگاه شانس دیدار با او را نداشتم بنابراین، امیدوارم یک روز با او عکس بگیرم.\"

چیچا سپس عنوان کرد که امیدوار است بتواند عملکرد خوبی داشته باشد: \"من در بهترین تیم مکزیک (چیواس) بودم، در بهترین تیم انگلیس ( یونایتد) بودم و حالا در بهترین تیم جهان هستم. باید حرفه ای باشم، این یک فرصت عالی برای من است ولی قرارداد اصلی من هنوز با یونایتد است و نمی‌دانم که شاید روزی مجبور شوم به یونایتد بازگردم.\"

     
آی اسپورت
2014-09-10 17:20:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر