فهرست
خواجه وند: می خواستیم شان علی دایی را نگه داریم/ برکناری دایی تصمیم هیئت مدیره بود
خواجه وند: می خواستیم شان علی دایی را نگه داریم/ برکناری دایی تصمیم هیئت مدیره بود

خواجه وند: می خواستیم شان علی دایی را نگه داریم/ برکناری دایی تصمیم هیئت مدیره بود

آی اسپورت- مهدی خواجه‌وند در مورد انتخاب حمید درخشان گفت: ما قصد نداشتیم خبر به این شکل منتشر شود و می‌خواستیم شأن علی دایی حفظ شده و در مراسم ویژه از او تقدیر کنیم اما این تصمیم هیأت مدیره است.

وی افزود: تنظیم‌کننده جلسه هیأت مدیره و انجام این امور با رئیس هیأت مدیره است.

وی در مورد اینکه آیا صحبت‌هایی که از طرف حمید‌رضا سیاسی در مورد کادر فنی مطرح شده را باید صحبت‌های خود او یا هیأت مدیره دانست عنوان کرد: باز هم این تصمیم را باید از سوی هیأت مدیره بدانیم.

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که هیأت مدیره موضوعی را به تصویب می‌رساند و باید از سوی مدیرعامل اجرایی شود و در صورتی که آقای رحیمی مخالف این تغییر باشد چه اتفاقی خواهد افتاد خاطرنشان کرد: شما اطلاعات قانونی دارید اما باید بگویم مدیرعامل مجری مصوبات هیأت مدیره است و او باید مصوباتی که در هیأت مدیره به تصویب می‌رسد اجرا کند. در واقع زمان پخش خبر به شکلی غافلگیر کننده بوده است.

خواجه‌وند در مورد اینکه اگر رحیمی مخالف این موضوع باشد برکنار می‌شود یا اینکه باید استعفا دهد اظهار داشت: من صبح پیش رحیمی بودم ولی بعد از پخش خبر او را ندیدم.

بعد از اینکه مجری شبکه خبر اعلام کرد که امروز مصاحبه‌ای از رحیمی   آمده که رحیمی گفته فردی از طرف وزیر به او اعلام کرده که علی دایی باید برود درخواست کرد اگر می‌تواند از حضور روی خط خداحافظی کند.

خواجه‌وند در پاسخ به آخرین سوال که آیا حمید درخشان در تمرین عصر پرسپولیس حاضر می‌شود خاطرنشان کرد: اینطور اعلام شده است.

  ۲  
آی اسپورت
2014-09-10 17:44:47
نظر دهید

۲ نظر
علی پارسا
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۰۲
تو خیلی غلط زیادی کردی با اون هیئت مدیره
مشروح
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۳۸
برای فوتبالی که در اون گودرزی و سیاسی خودشون رو مالک پرسپولیس می دونن فقط باید گریه کرد وزارت ورزش فقط به فکر ضربه زدن پرسپولیس بود. درخشان تو هر تیمی بود ضعیف کار کرده قطعا علی دایی ازش بهتره. درخشان هم باید از 3 بازی آسان بعدی 9 امتیاز بگیره. دم رحیمی گرم که به خاطر پست زیر بار حرف زور نرفت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر