فهرست
وزارت ورزش اظهارات رحیمی را تکذیب کرد
وزارت ورزش اظهارات رحیمی را تکذیب کرد

وزارت ورزش اظهارات رحیمی را تکذیب کرد

آی اسپورت- به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان در بیانیه مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان آمده است :

اظهارات اقای رحیمی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس مبنی بر دستور وزیر محترم ورزش و جوانان به هیات مدیره باشگاه برای برکناری سرمربی تیم و تهدید وی به کناری از مدیر عاملی در صورت اجرا نشدن این تصمیم کذب محض است و ناشی از فرافکنی مدیریتی ایشان برای حل مسایل باشگاه مردمی پرسپولیس می باشد.

درادامه این بیانیه آمده است : از انجاییکه مشی دکتر گودرزی بر شفافیت و استقلال هیات مدیره در تصمیم گیری و حل مشکلات و مسایل باشگاه می باشد طرح چنین مواردی به جای پذیرفتن مسئولیت ، تلاشی برای مقصر جلوه دادن دیگران و بویژه وزیر ورزش برای پاسخگویی در مقابل هواداران به نظر می رسد و چه خوب بود مدیر عامل پرسپولیس مشخص کند کی و کجا چنین دستوراتی را کتبا یا شفاهی از وزیر ورزش و جوانان دیده یا شنیده است !

مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی اعلام می دارد وزارت ورزش و جوانان به هیچ عنوان در امور دو باشگاه استقلال و پرسپولیس دخالتی ندارد و هیات مدیره این باشگاه ها را مسئول امور می داند و مهمترین دغدغه دکتر گودرزی ادامه روند واگذاری و خصوصی سازی دوباشگاه است و امیدواریم با مساعدت وزارت اقتصاد و سازمان خصوصی سازی در پاییز امسال و طی روند قانونی سهام دوباشگاه به علاقمندان واگذار شود.

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-10 18:01:27
نظر دهید

۱ نظر
مشروح
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۳۹
برای فوتبالی که در اون گودرزی و سیاسی خودشون رو مالک پرسپولیس می دونن فقط باید گریه کرد وزارت ورزش فقط به فکر ضربه زدن پرسپولیس بود. درخشان تو هر تیمی بود ضعیف کار کرده قطعا علی دایی ازش بهتره. درخشان هم باید از 3 بازی آسان بعدی 9 امتیاز بگیره. دم رحیمی گرم که به خاطر پست زیر بار حرف زور نرفت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر