فهرست
رحیمی: سیاسی هویت مشخصی ندارد/ دایی تیم را تمرین می دهد
رحیمی: سیاسی هویت مشخصی ندارد/ دایی تیم را تمرین می دهد

رحیمی: سیاسی هویت مشخصی ندارد/ دایی تیم را تمرین می دهد

آی اسپورت- علیرضا رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار بخش خبری ساعت 14و 30 دقیقه شبکه خبر در مورد اینکه حکم برکناری دایی را امضا خواهد کرد یا نه، گفت: به من گفتند اگر دایی را برکنار نکنی خودت را برکنار می‌کنیم. آیا این شیوه برخورد با یک قهرمان ملی درست است؟ به رئیس‌جمهور و نمایندگان مجلس می‌خواهم به این مسئله ورود کنند. سیاسی هویتش مشخص نیست. فقط چون پول دارد باید برای یک تصمیم ملی تصمیم بگیرد؟ اگر می‌خواهیم مربی را برداریم راه و روش دارد.

وی ادامه داد: با من برخوردهای زیادی شد تا دایی را برکنار کنم. پولم را قطع کردند و از من خواستند دایی را برکنار کنم اما من همچنان از دایی حمایت می‌کنم و اگر من مدیرعامل هستم علی دایی سرمربی پرسپولیس است. مطمئنا دایی این تیم راجمع می‌کند و این نوع برخورد توسط این افراد با دایی خیلی زشت است. سیاسی به من گفت اگر دایی را برنداری خودت را برمی‌داریم. 5 ماه است که برایم شرط می‌گذارند یا دایی را بردار یا خودت را برمی‌داریم. آنها خصومت دارند. این روش روش خوبی نیست.

رحیمی تصریح کرد‌:‌من از تمام مربیان ایرانی حمایت می‌کنم. حرمت دایی باید حفظ شود. نباید توسط سیاسی که پایش هم به توپ نخورده و یک عکس ورزشی هم ندارد برکنار شود. دوست دارم او روی خط بیاید و من حرف‌هایم را بزنم خیلی حرف‌ها دارم.

وی در مورد اینکه امروز عصر چه کسی باید بر سر تمرین پرسپولیس برود زیرا شما می‌گویید دایی سرمربی است و هیأت مدیره درخشان را سرمربی می‌داند، گفت:‌اگر من مدیرعامل هستم می‌گویم سرمربی تیم دایی است. دایی باید برود و تیم را تمرین دهد. اگر خواجه‌وند این حرف را زده شما بگویید مدیرعامل چه کسی است؟ مطمئن باشند افرادی که این گونه نقشه کشیده‌آند تبعات کارشان را خواهند دید.

مدیرعامل پرسپولیس در مورد حمایت از دایی و احتمال برکناری خودش گفت: به این نوع برکناری افتخار می‌کنم.

  ۲  
آی اسپورت
2014-09-10 18:03:54
نظر دهید

۲ نظر
aminoof6666
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۱۰
vaghean khosham umad az rahimi,ghahremanane dare az haghe havadara dar moghabele siyasi defa mikone,ma poshtetim
مشروح
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۳۸
برای فوتبالی که در اون گودرزی و سیاسی خودشون رو مالک پرسپولیس می دونن فقط باید گریه کرد وزارت ورزش فقط به فکر ضربه زدن پرسپولیس بود. درخشان تو هر تیمی بود ضعیف کار کرده قطعا علی دایی ازش بهتره. درخشان هم باید از 3 بازی آسان بعدی 9 امتیاز بگیره. دم رحیمی گرم که به خاطر پست زیر بار حرف زور نرفت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر