فهرست
نگاه روز: دایى-رحیمى برنده ى نبرد پنهان با سیاسى -گودرزى
نگاه روز: دایى-رحیمى برنده ى نبرد پنهان با سیاسى -گودرزى

نگاه روز: دایى-رحیمى برنده ى نبرد پنهان با سیاسى -گودرزى

آی اسپورت- على دایى از هدایت پرسپوایس برکنار شد. پس از شکست ٣-١ مقابل تراکتور اصلاً هم بعید نبود.على دایى این بار فاصله زیادی با طرد شدن از سوی سکوهای پرسپولیسی نداشت و هواداران تیم قرمز پایتخت رفته رفته به گزینه جدایی او از تیم می اندیشیدند اما او در خالی تیم را ترک کرد که هنوز جایگاهش را در میان هواداران از دست نداده بود. دایی قهرمانانه رفت. درست مثل سه سال قبل. محبوب و معترض. با نامی که احتمالا دوباره به سکوها برمی گردد. 

دایی این قهرمانانه رفتن را باید مدیون کم هوشى تصمیم سازان پرسپولیس باشد.سیاسى هم همان اشتباه کاشانى را تکرار کرد.هردوى آن ها با برکنارى دایى کار درستى کردند.اما  چرا استیلى و حالا هم درخشان؟به راستى دانش فنى درخشان از دایى بیشتر است؟آیا او واقعاً یک پرسپولیسى واقعیست؟(که گر اینگونه بود در تمام این سال ها همه ى سرمربیان پرسپولیس را به باد انتقاد نمى گرفت)


تیم سیاسى-گودرزى فاصله ى چندانى با شکست دادن تیم دایى-رحیمى نداشت.تنها کافى بود از بین فرکى یا کرانچار یکى را سرمربى مى کردند.آن وقت دیگر کسى رحیمى را به دلیل حمایت همه جانبه از دایى و صحبت هایش مبنى بر دخالت آشکار وزارت در فوتبال و غیر قانونى بودن این تصمیم،مورد ستایش قرار نمى داد.اما انتخاب درخشان بدترین تصمیم در بدترین زمان ممکن بود.این وسط خوش به حال دایى شد،هم ٢ میلیارد را تمام و کمال مى گیرد هم به چهره محبوبی نزد پرسپولیسی ها معترض به انتخاب درخشان تبدیل می شود. 


علی کمانگری

  ۱۱  
آی اسپورت
2014-09-10 18:17:00
نظر دهید

۱۱ نظر
roozbeh
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۲۰
وای خدا چقدر این علی‌ دایی خوش شانسه! بابا جان باید این‌دفعه این مرتیکه رانت خور رو که با رانت بابک زنجانی اومده بود میذاشتین انقدر خرابکاری بکنه که مردم با تخم‌مرغ و گوجه گندیده بزننش طوری که وقتی‌ رفت دیگه هیچکس نگه اون رو دوباره بیاریم! واقعا دارم شک می‌کنم خودشون با هم دسشون تو یه کاسه هست! حالا یه سری میگن باید میذاشتیم بمونه! اگه میموند نتیجه می‌گرفت و و و ... مردم هم که فراموشکار هستن! یادشون میره بازیکن تراکتور ۶۰ متر پا به توپ رفته ۶ تا بازیکن پرسپولیس همراهیش کردن! یادشون میره که پرسپولیس فقط رونالدو و زلاتان رو نداشت فصل قبل! باز هم هیچ غلطی نکرد! و متاسفانه یادشون میره تیم علی‌ دایی بعده ۱۸ ماه نه دفاع بلده، نه موقعیت سازی،نه گٔل زدن! نه ...! حیف واقعا! ۵ هفته دیگه تحمل میکردین بالاخره با تخم‌مرغ میزدنش! چون مردم یادشون میره به خاطر اقای دایی رانت خور ۴ فصل علی‌ کریمی‌ مجبور شد بره تیم‌های دیگه! واقعا ایشون تنها کسیه که من خجالت میکشم بگم یه روزی پرسپولیس بوده!
ع
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۲۱
دقیقا چون درهمه حال دایی افتخار فوتبال آسیا را دوست داریم چراکه سالم بوده
علی روزبهانی
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۲۱
بدون شک بدترین گزینه درخشان بود
امین چلسی !
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۲۴
دانش فنی دایی ؟ نه دایی نه درخشان هیچ کدومشون دانش فنی ندارن که دایی بخواد برتری داشته باشه بهش :)) دستشون درد نکنه برکنارش کردن حالا هر هفته تو استادیوم علیییییییییییییییه دایی خخخخخخخخخخخ
ادریس
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۲۴
چرا میخواهی نظر خودت قالب کنی ؟ درخشان یکی از بهترین فوتبالیستهای ایران بود و علی دایی هم در هفت هفته 8امتیاز گرفته است.مطمدنم که درخشان فقط برای پول به پرسپولیس نمی آید،برای آبروی پرسپولیس هم که شده تیم را موفق می کند.
-
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۲۵
حق شهریار را خوردید.شما لیاقت شهریار فوتبال ایران را ندشتید. بروید با همان درخشان خوش باشید. تا زمانی که امثال سیاسی در پرسپولیس هستند بهتر است پرسپولیسی ها نگران سقوط به دسته یک باشند.
دست خدا به همرهت شهریار
ما را ببخش
استقلالی
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۲۸
خیلی مطلب هوشمندانه ای بود...
-
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۳۱
2 میلیارد!!!
فریدون
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۴۸
سلام
اینطور که شما فکر می کنید نیست. هواداران |رسپولیس پندان دل خوشی از دایی ندارند. اگر آن برخورد را با علی کریمی نداشت حق با شما بود. آن موقه بر روی سکوها به خاطر مسائل سیاسی در دولت قبل و موج حملات در شبکه های اجتماعی رخ داد. حالا که همه با دولت هستند و فوتبالی ها هم دل خوشی از دایی ندارند. دایی خودش را فراتر از فوتبال می داند.فعلا تا پایان این دولت آب از اب تکون نمی خورد. درخشان نیز عاقبت دایی را خواهد داشت زیرا وارد بازی بدی شده است
ahmad
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۱۸
قشنگ بود.خیییلی قشنگ بود
مشروح
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۴۱
برای فوتبالی که در اون گودرزی و سیاسی خودشون رو مالک پرسپولیس می دونن فقط باید گریه کرد وزارت ورزش فقط به فکر ضربه زدن پرسپولیس بود. درخشان تو هر تیمی بود ضعیف کار کرده قطعا علی دایی ازش بهتره. درخشان هم باید از 3 بازی آسان بعدی 9 امتیاز بگیره. دم رحیمی گرم که به خاطر پست زیر بار حرف زور نرفت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر