فهرست
رائول خیمنس:امیدوارم در دربی بازی کنم و به رئال هم گل بزنم
رائول خیمنس:امیدوارم در دربی بازی کنم و به رئال هم گل بزنم

رائول خیمنس:امیدوارم در دربی بازی کنم و به رئال هم گل بزنم

آی اسپورت - رائول خیمنس مهاجم مکزیکی جدید اتلتیکو مادرید که در هفته های انتهایی نقل و انتقالات، راهی تیم دوم شهر مادرید شد؛ امروز در مصاحبه با نشریه رکورد مکزیک در مورد شرایطش در تیم اتلتیکو،دربی ماردید و چیچاریتو گفت : \" کاملا آماده ام. نمی خواهم مدت زیادی برای بازی در ترکیب اصلی اتلتیکو صبر کنم. می خواهم خیلی زود جایگاهم در ترکیب تیم را بدست بیاورم.به اینجا آمده ام تا به اتلتیکو کمک کنم و در فوتبال اروپا نام خودم را مطرح کنم.من جوان هستم و اگر به اتلتیکو آمده ام؛ یعنی شایستگی اش را داشته ام \"

وی ادامه داد : \" بازی دشواری با رئال مادرید در پیش داریم. این تیم برای انتقام می آید و ما هم قصد نداریم که در مقابل این تیم عقب بنشینیم. امیدوارم بازی خوبی را شاهد باشیم و نتیجه هم از ان ما باشد \"

خیمنس در مورد احتمال مواجهه با چیچاریتو در دربی مادرید نیز گفت :\" چه تصادفی،هر دوی ما به تیم هایی از شهر مادرید پیوستیم و بار دیگر اینجا به هم رسیدیم.چیچاریتو بازیکن بزرگیست و تجربه بازی در اروپا را دارد.امیدوارم هر دوی ما در این دربی بازی کنیم.اگر اینطور بشود بسیار عالی خواهد بود. البته امیدوارم در این بازی من برای اتلتیکو گل بزنم نه چیچاریتو برای تیمش \"

     
آی اسپورت
2014-09-10 19:19:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر