فهرست
حسین هدایتی: از صمیم قلب متاسف ام
حسین هدایتی: از صمیم قلب متاسف ام

حسین هدایتی: از صمیم قلب متاسف ام

آی اسپورت- حسین هدایتی، در خصوص اتفاقاتی که در تیم فوتبال پرسپولیس رخ داده و منجر به برکناری علی دایی انتخاب و حمید درخشان به عنوان سرمربی تیم انتخاب شده، اظهار داشت: این اتفاقات در شأن نام بزرگ پرسپولیس نیست و دوست ندارم در مورد آن صحبت کنم. فقط می‌گویم از صمیم قلب متاسفم. چون این مسائل شایسته نام بزرگ پرسپولیس نیست که به دست یکسری افراد غیرعاشق و غیرفوتبالی رقم می‌خورد.

وی ادامه داد:‌ برای پرسپولیس خیلی متاسفم. باید بگویم چنین برخوردهایی قطعا به ضرر تیم تمام خواهد شد و مطمئن باشید که ضرر خواهند کرد.

رئیس سابق هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص نحوه برکناری علی دایی تاکید کرد: به هیچ عنوان این رفتار حرفه‌ای نبود. شما ببنید باشگاه سپاهان ۲ روز گذشته کرانچار را برکنار کرد اما به خوبی مراسم تودیع و معارفه برگزار شد. دایی از اسطوره‌های فوتبال است و می‌توانستند با یک تماس تلفنی آرامش را به او برگردانند و تصمیم خود را عملی کنند نه اینکه اینگونه با او خداحافظی کنند.

  ۶  
آی اسپورت
2014-09-10 19:00:49
نظر دهید

۶ نظر
ادریس
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۰۵
خود دایی یکی از لجباز ترین افراد فوتبالی در ایران است،سرماجرای قهرمان علی کریمی که فراموش نکرده ایم،دایی غیر این شکل هیچوقت از پرسپولیس نمی رفت.
لشگرآباد
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۰۶
حسین خان ،زمانیکه مربی تیم غلامپور،محمد دایی و... بودن باید متاسف میشدی.
بردیا
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۰۷
این آتیش که از گور گودرزی و اون خادم دستمال بدست بلند شده دامن و ریش خودشون رو می سوزونه...
فرخ
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۴۷
اقا من نمیدونم چرا اینکارارو با پرسپولیس میکنن....اگه کسی میخاست عمدی هم نمیتونست این همه بلا تو پونزده سالداخیر سر پرسپولیس بیاره.....تیم قهرمان میشه مدیر عامل برکنار میشه کل تیم میرن....تیم بعد چن سال نایب قهرمان میشه داره اسکلت تیم شکل میگیره پول تزریق نمیشه بازیکنا برن محروم میکنن اون چنتایی که موندنو بعد مدیرعاملو هییت مدیره که معلوم نیست کی هستن عوض میکنن...چرا استقلال که تیم سیزده جدول میشه یا پرحخرج بسته میشه این بلاها سرش نمیاد در عجبم
رضایی
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۵۳
هدایتی بسیار آدم زیرکیه و مطمئنم دلش برای هوادار بیچاره نمی سوزه و دنبال اینه که منافع خودش رو بدست بیاره.
مشروح
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۴۶
برای فوتبالی که در اون گودرزی و سیاسی خودشون رو مالک پرسپولیس می دونن فقط باید گریه کرد وزارت ورزش فقط به فکر ضربه زدن پرسپولیس بود. درخشان تو هر تیمی بود ضعیف کار کرده قطعا علی دایی ازش بهتره. درخشان هم باید از 3 بازی آسان بعدی 9 امتیاز بگیره. دم رحیمی گرم که به خاطر پست زیر بار حرف زور نرفت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر