فهرست
جدیت فروزان: شنبه از زنوزی شکایت می‌کنم
جدیت فروزان: شنبه از زنوزی شکایت می‌کنم

جدیت فروزان: شنبه از زنوزی شکایت می‌کنم

آی اسپورت - بعد از بازی دو تیم سپیدرود - تراکتورسازی و عملکرد ضعیف محسن فروزان در این مسابقه حواشی زیادی برای این بازیکن و باشگاه تبریزی به وجود آمد. محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی بعد از این مسابقه دروازه‌بان تیمش را تا پایان فصل از تیم اخراج کرد تا اوضاع برای دروازه‌بان تراکتورسازی خوب پیش نرود.

هم‌چنین کمیته اخلاق از این بازیکن خواست برای ارائه توضیحات در فدراسیون فوتبال حاضر شود. محسن فروزان امروز در گفت و گو با برنامه ورزش و مردم در مورد اینکه روزهای اخیر در خانه حبس بوده، گفت: «در آینده در مورد این موضوع و اینکه سه روز نمی‌توانستم از خانه بیرون بیایم صحبت خواهم کرد. بعد از اینکه کمیته اخلاق از من دعوت کرد در نامه‌ای به آن‌ها اعلام کردم نمی‌توانم به فرودگاه بروم و باید با ماشین شخصی عازم تهران شود. آن‌ها موافقت کردند و قرار شد در روزهای آینده جلسه داشته باشیم. در حال حاضر سه روز است که در تهران به سر می‌برم و منتظر اعلام کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال هستم. روز شنبه با وکیلم از مالک باشگاه شکایت خواهیم کرد.»

۲۲ ۵  
آی اسپورت
2019-04-19 13:53:00
نظر دهید

۵ نظر
سیامک
جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸، ۱۳:۵۸
خوشحال میشیم شکایت کنی . چون به روند موضوع کمک میکنه .
۴
رضا
جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸، ۱۴:۰۶
جالب اینکه بعد از بازی خود کمیته اخلاق مسئولان باشگاه رو احضار کردهن! که مسلما این به خاطر پیشینه این بازیکنه
خود زنوزی هم هیچ اتهامی نزده و گفته باید دروازبان در مورد عملکردن پاسخ گو باشه که چیز عجیبی نیست !! که کسی بخواد شکایت کنه
فروزان گفته سه روزه توی تهرانه توی این سه روز چرا نرفته شکایت کنه و مدام به عقب میندازه !! با شکایت فقط باعث میشه پای مراجع قضایی هم به وسط کشیده بشه که این دقیقا چیزیه که تراکتور میخواد تا از همه جهت موضوع بررسی بشه برای همین فروزان فقط تهدید شکایت رو میکنه !!
۳
کالین کاظم
جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸، ۱۴:۰۹
فعلاً که پات بدجور گیره
۳
ali
جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸، ۱۵:۰۰
حتما شكايت كن
به خر جماعت نبايد رو بدي
۴
قارتال
جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸، ۱۶:۲۷
این موضوع باید درون خانواده حل میشد و رسانه ای نمیشد ،تا گزک دست نامحرمان داده نشه ، اما الان روی سخنم با محسن فروازنه : بچه جان چه زود فراموش کردی همه چیز رو ،تو اولین بازیت که تو تبریز جلوی سایپا درون دروازه قرار گرفتی و گل اول رو از روی یک سانتر معمولی که مستقیم درون دروازه قرار گرفت خوردی حمایت هواداران رو که مثل کوه پشتت ایستاده بودند دیدی و تو یک نیم فصل ره صد ساله رو رفتی ، ولی تو دوتا برهه ی حساس پشت تیم رو خالی کردی و لگد به بخت خودتو و باشگاه تراختور و هوادارانش زدی ، از ما که گذشت ولی تو باشگاه بعدیت سعی کن بدون حاشیه و کری و منم منم کردن فوتبالتو انجام بدی تا اینچنین سیبل اتهامات واقع نشی .
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر