فهرست
گزارش روز:طعمه های جذابی که بارسا نجات داد
گزارش روز:طعمه های جذابی که بارسا نجات داد

گزارش روز:طعمه های جذابی که بارسا نجات داد

آی اسپورت - منچستر یونایتد-رئال مادرید-چلسی-یووه-آژاکس-اورتون-اتلتیکوماردید-آرسنال-والنسیا-سلتیک-بازل و.... اینها باشگاه هایی بودند که این تابستان، دام خود را برای طعمه های جوان و جذاب بارسا پهن کرده بودند ولی بارسلونا از شکار شدن این استعدادهای جوان جلوگیری کرد.

پاتریچ -آداما - منیر - سامپر - ساندرو - دونگو و گریمالدو، بازیکنانی بودند که برای جذبشان باشگاه های زیادی صف کشیده بودند اما آنها خبر نداشتند که این ستاره های جوان، دیوانه درخشیدن در تیم اول بارسلونا هستند.

از این میان، منیر و ساندرو توانستند خیلی زود به ترکیب ثابت تیم اول بارسلونا راه یافته و گلزنی هم کنند.پیش بینی می شود که با وجود مربی جوان و شجاعی همچون انریکه، راه برای دیگران نیز باز شود.

در میان این جوانان، بازیکنی همچون آداما، بیش از هر بازیکن دیگری مورد توجه باشگاه های اروپایی دیگر قرار داشت. حتی رئال مادرید به عنوان دشمن قدیمی بارسا برای جذب این بازیکن اظهار علاقه کرده بود.

حتی روبرتو مارتینس مربی اورتون حاضر بود تا بجای دلوفئو که به بارسا بازگشته بود آداما را به خدمت بگیرد . با این وجود سوبی سارتا اجازه جدایی به هیچکدام از این بازیکنان را نداد.

طعمه های جذابی که بارسا نجاتشان داد و حالا در اندیشه بالابردن رقم فسخ قراردادشان است. جوانانی که نسل آینده بارسلونا را خواهند ساخت.

موندودپورتیوو

  ۳  
آی اسپورت
2014-09-10 19:51:41
نظر دهید

۳ نظر
عاشق سینه چاک بارسلونا
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۳۵
زنده باد بارسا ..تاریخ داره تکرار میشه اینبار با انریکه و نسل طلایی۱۹۹۵لا ماسیا.....زنده باد بارسا...زنده باد کاتالونیا....زنده باد لاماسیا
-
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۳۶
من نگران روزنامه نگارهای ورزشی امثال گل و خبر ورزشی و شوت هستم که حالا که دایی رفته کی واسشون کالت به کالت کنه
بهرام بارسا
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۱۰
زنده باد بارسای کبیر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر