فهرست
کریمی: قرار نیست مربی پرسپولیس شوم/ امیدوارم این اتفاقات به سود پرسپولیس باشد
کریمی: قرار نیست مربی پرسپولیس شوم/ امیدوارم این اتفاقات به سود پرسپولیس باشد

کریمی: قرار نیست مربی پرسپولیس شوم/ امیدوارم این اتفاقات به سود پرسپولیس باشد

آی اسپورت- علی کریمی در در خصوص تغییر و تحولاتی که در پرسپولیس رخ داد و با برکناری علی دایی، حمید درخشان به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شد اظهار داشت: هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در این خصوص تصمیم‌گیرنده نهایی است و آنها تصمیماتی می‌گیرند که به سود تیم است. امیدوارم هر اتفاقی که رخ می‌دهد به سود پرسپولیس تمام شود. 

کاپیتان پیشین پرسپولیس درباره اینکه گفته می‌شود قرار است به عنوان مربی به پرسپولیس اضافه شود، گفت: هربار من را کمک مربی یکی از تیم‌ها می‌گذارند. یک بار می‌گویند کمک مربی کی‌روش هستم و بار دیگر به عنوان کمک استیلی از من نام می‌برند اما باید بگویم فعلا قصد ندارم در فوتبال کاری انجام دهم، چون هنوز دوره مربیگری نرفته‌ام. تنها دنبال کارهای شخصی‌ام هستم و اگر قرار باشد کاری در فوتبال انجام دهم مطمئناً همه متوجه خواهند شد.

به نقل از تسنیم، کریمی در ارتباط با انتخاب حمید درخشان به عنوان سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: آقای درخشان جزو پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس و متعلق به این تیم است. امیدوارم شرایطی به وجود بیاید که تیم موفق و دل هواداران شاد شود.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد پرسپولیس با استقبال پرشور تماشاگران بتواند نتایج خوبی در ادامه لیگ کسب کند.

  ۴  
آی اسپورت
2014-09-10 19:40:46
نظر دهید

۴ نظر
-
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۱۹
علی فقط کریمی
ارش
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۲۹
علی اقای عزیز اسطوره به حق پرسپولیس بارفتن شما و مهدی و کریم پرسپولیس دیگر روی خوشی و هیجان و شور را کمتر مشاهده نموده دایی بهترین و محبوب ترین های پرسپولیس را از تیم راند و این تیم خالی از ستاره مانند گذشته شور ندارد هر کجا هستی موفق باشی به امید توفیق پرسپولیس محبوب
-
پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۱۱
فردا پس فردا بی خیال خداحافظی ش میشه یا نمیشه؟
-
پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۲۴
همون اول فصل عزتو گذاشته بودن کنار علی اقا امسال با پرسپولیس از فوتبال میرفت....1از این بدشانسی بدتر؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر