فهرست
تجمع هواداران پرسپولیس مقابل درفشی‌فر: حق ندارید جمعه بازی کنید!/ شعار حیا کن علیه سیاسی در محل تمرین
تجمع هواداران پرسپولیس مقابل درفشی‌فر: حق ندارید جمعه بازی کنید!/ شعار حیا کن علیه سیاسی در محل تمرین

تجمع هواداران پرسپولیس مقابل درفشی‌فر: حق ندارید جمعه بازی کنید!/ شعار حیا کن علیه سیاسی در محل تمرین

آی اسپورت- هواداران تیم فوتبال پرسپولیس پس از اتفاقاتی که امروز در این تیم افتاده و علی دایی برکنار شده و حمید درخشان سرمربیگری سرخ‌پوشان را برعهده گرفته است، جلوی ورزشگاه درفشی‌فر تجمع کرده‌اند و دایی را مورد تشویق خود قرار داده‌اند.

برخی از هواداران معتقدند که کرانچار باید جای علی دایی را بگیرد و حمید درخشان به درد تیم نمی‌خورد. برخی هواداران نیز عکس علی دایی را در دست دارند.

* ترافیک شدیدی در جلوی در ورزشگاه درفشی‌فر به وجود آمده است. همچنین ماشین نیروی انتظامی در جلوی درب مسقر است که اجازه حضور هواداران را به ورزشگاه نمی‌دهد.

* حمید علی‌عسگری، عباس‌زاده، حسین ماهینی، نیلسون، امید عالیشاه، پیام صادقیان از جمله بازیکنانی بودند که به ورزشگاه درفشی‌فر آمدند و مورد استقبال هواداران هم قرار گرفتند. برخی از هواداران به برخی بازیکنان اعلام می‌کردند که روز جمعه حق ندارند بازی کنند! همچنین آنها گفتند که با درخشان تمرین نکنید!

یکی دو هوادار هم به عباس‌زاده گفتند اگر گل می‌زدی هم‌اکنون شرایط پرسپولیس این گونه نمی‌شد.

* محمد پنجعلی هم به ورزشگاه آمد و خطاب به خبرنگاران گفت: من از هیچ موضوعی خبر ندارم و از شما رسانه‌ها مطالب را شنیده‌ام. بهزاد غلامپور نیز در ورزشگاه حاضر شد.

* هواداران علیه سیاسی موضع گرفته‌اند و معتقدند که نباید یک شخص بساز و بفروش در مورد پرسپولیس تصمیم بگیرد و شعار می‌دهند سیاسی حیا کن پرسپولیس را رها کن. هواداران علیه درخشان نیز شعار می‌دهند.

  ۶  
آی اسپورت
2014-09-10 19:56:29
نظر دهید

۶ نظر
-
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۵۹
نوچه هاشو آورده لابی. 100 نفر هم نمیشن.
-
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۳۰
منصوریان استقلالی چه بلایی سر لونگیها آورد
-
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۳۱
علی دایی خوار چشم فاسدان فوتبال خوار چشم امیر مافیا و استقلالی های عقده ای! خوار چشم تیم بی ستاره بی اسطوره!!
مشروح
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۴۸
برای فوتبالی که در اون گودرزی و سیاسی خودشون رو مالک پرسپولیس می دونن فقط باید گریه کرد وزارت ورزش فقط به فکر ضربه زدن پرسپولیس بود. درخشان تو هر تیمی بود ضعیف کار کرده قطعا علی دایی ازش بهتره. درخشان هم باید از 3 بازی آسان بعدی 9 امتیاز بگیره. دم رحیمی گرم که به خاطر پست زیر بار حرف زور نرفت
666666666
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۲۲
kir-tu-kose-naneye-badkhahaye-daei-o-perspolis-kosekesha-shir-k-falaj-mishe-kaftara-doresh-jam-mishan
-
پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۱۸
66666 خیلى بى شعورى ، دایى هم یکى مثله توه ، لومپن و نفهم . من نمى دونم این اى اسپورت چطور هـمچین کامنت هـایى رو تأیید مى کنه !!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر