فهرست
آدریانو:شخصیت بالای انریکه به بارسا کمک کرده است
آدریانو:شخصیت بالای انریکه به بارسا کمک کرده است

آدریانو:شخصیت بالای انریکه به بارسا کمک کرده است

آی اسپورت - آدریانو کوریا که در انتهای فصل گذشته دچار مصدومیت شد و به همین دلیل بازی های پیش فصل بارسلونا را از دست داد؛ حالا به نظر می رسد که بطور کامل بهبود یافته و منتظر تصمیم انریکه است تا در ترکیب ثابت بارسا به میدان برود.

او امروز در یک نشست خبری گفت : \"تاکنون چنین مصدومیتی را تجربه نکرده بودم.وقتی مصدوم می شوی؛ فکرهای زیادی به سرت هجوم می آورند. افکاری که غالبا منفی هستند.پزشکان بارسا به من اطمینان داده اند که دیگر مشکلی ندارم و مصدومیت برطرف شده است.

دیگر به دوران بد مصدومیت، کمتر فکر می کنم. به خودم اطمینان دارم و از حضور در تمرینات گروهی بارسا لذت می برم. منتظر یک فرصت از جانب لوئیس انریکه هستم تا بار دیگر خودم را اثبات کنم \"

آدریانو در مورد انریکه و پیشنهاد هایی که برای ترک باشگاه داشت؛ چنین گفت : \" انریکه شخصیت بالایی دارد و هوای تازه ای به تیم تزریق کرده است. به صراحت می گویم که جو خوبی بر بارسلونا حاکم است.

پیشنهاد های زیادی برای ترک باشگاه داشتم. اما هرگز به تیمی دیگر غیر از بارسا فکر نکرده ام.حتی با ورورد داگلاس به بارسا نیز به چنین مساله ای فکر نکردم چراکه به توانایی های خودم ایمان دارم\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-10 20:42:33
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۴۴
استاد زدن گلهای قشنگ و زیر طاقی/گل زیر طاقی به بیلبائو/گل فوق العاده ش به اتلتیکو مادرید/گل های زیباش به وایکانو-مالاگا و...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر