فهرست
آزارد:با آمدن کاستا و فابرگاس، فشارها از روی من برداشته شد
آزارد:با آمدن کاستا و فابرگاس، فشارها از روی من برداشته شد

آزارد:با آمدن کاستا و فابرگاس، فشارها از روی من برداشته شد

آی اسپورت - \"ادن آزارد\" ستاره بلژیکی تیم چلسی، امروز در مصاحبه ای عنوان داشت که آمدن دیه گو کاستا و سسک فابرگاس به چلسی باعث شده است تا فشارها از روی وی برداشته شود.

چلسی برای خرید این دو بازیکن، مبلغ 60 میلیون پوند هزینه کرد که تاکنون جواب نیز داده است. کاستا تاکنون 4 گل زده و فابرگاس نیز 4 پاس گل تقدیم یارانش کرده است.

آزارد که فصل گذشته 17 گل برای آبی های لندن به ثمر رسانده بود؛ به وبسایت رسمی باشگاه چلسی گفت : \" کاستا و فابرگاس واقعا بازیکنان بزرگی هستند. روی گلزنی کاستا در هر دیدار می توانید حساب کنید و فابرگاس نیز یکی از بهترین هافبک های دنیاست.سسک هم می تواند گل بزند و هم پاس گل بدهد.او در همان بازی اول با برنلی،  یک پاس گل عالی به شورله داد.فابرگاس برای تیم بازیکن مهمیست و می تواند کمک زیادی به ما کند \"

وی ادامه داد : \"سال گذشته من گل های زیادی زدم و فکر می کنم در این فصل پاس گل های بیشتری هم بدهم چرا که کاستا مهاجمیست که کمتر پیش می آید فرصت های گلزنی را از دست بدهد.

وظیفه من گلزنیست؛ اما در عین حال دوست دارم پاس گل هم بدهم.برای یک فصل خوب و بهتر نسبت به سال گذشته آماده ام.وقتی در ترکیب قرار می گیرم می خواهم بهترین عملکردم را داشته باشم. خوشبختانه خرید های جدی،د خیلی زود با تیم وفق پیدا کرده اند و آینده روشنی در انتظار تیم چلسی است \"

     
آی اسپورت
2014-09-10 21:54:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر