فهرست
گزارش روز:چراغ سبز یونایتد به فن خال برای خرید های بیشتر
گزارش روز:چراغ سبز یونایتد به فن خال برای خرید های بیشتر

گزارش روز:چراغ سبز یونایتد به فن خال برای خرید های بیشتر

آی اسپورت - امروز اعلام شد که باشگاه منچستر یونایتد علی رغم ناکامی در فصل گذشته، 535 میلیون پوند درآمد داشته و نسبت به سال گذشته 51.6 میلیون پوند، افزایش سود را شاهد بوده است.

این باشگاه در تابستان امسال 6 خرید بزرگ به ارزش 187 میلیون پوند انجام داده و با توجه به تراز مالی جدیدش، لوئیس فن خال چراغ سبز برای انجام خریدهای بیشتر در زمستان جاری را نیز دریافت داشته است.

باشگاه منچستر یونایتد سالانه از کمپانی شورلت برای تبلیغ روی پیراهنش مبلغ 66 میلیو پوند دریافت می کند. از فصل آینده نیز با پوشیدن پیراهن های آدیداس، سالانه مبلغ 93 میلیون پوند از این کمپانی عظیم دریافت خواهد کرد.

طبق اطلاع منابع موثق، یونایتد با تکیه بر این منابع درآمد، می تواند هر ساله تا مبلغ 250 میلیون پوند برای خرید بازیکن جدید هزینه کرده و حداقل هر سال یک بازیکن در حد و اندازه های دی ماریا را به الدترافورد بیاورد.

به واقع عصر جدیدی در یونایتد آغاز شده که می تواند این تیم را به رقابت شانه به شانه با رئال مادرید و بارسلونا نزدیک تر کند.

رئال مادرید در حال حاضر با 598 میلیون پوند، پردرآمدترین باشگاه جهان است اما یونایتدی ها امیدوارند بزودی این جایگاه را از رئال مادرید پس بگیرند.

  ۲  
آی اسپورت
2014-09-10 21:29:42
نظر دهید
۲ نظر
mahdiutd
چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۳۲
پیش به سوی بازگشت...
mazyiar
پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۳۷
جالبه ولی اون طرف پرز میگه اگه دیماریا رو نگه می داشتیم ورشکست می شدیم.میشه یکی توضیح بده؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر