فهرست
آنچلوتی:رئال مادرید مثل یک دیزل است
آنچلوتی:رئال مادرید مثل یک دیزل است

آنچلوتی:رئال مادرید مثل یک دیزل است

آی اسپورت - کارلو آنچلوتی سرمربی رئال مادرید امروز در مصاحبه با نشریه Il giornale شرکت کرد و در مورد مسائل مختلف پیرامون باشگاه رئال صحبت کرد.

وی گفت : \"متاسفانه هر ساله از بازی های ملی ضربه می بینیم. از ژابی آلونسو در سال گذشته گرفته تا خدیرا و کارواخال در این فصل\"

وی در جواب این سوال که رفتن آلونسو به بایرن بخاطر سروسامان دادن به زندگی شخصی و راضی کردن همسرش بوده؛ ترجیح داد نظری ندهد.

کارلتو ادامه داد : \" تمام خرید و فروش های باشگاه با هماهنگی من و فلورنتنیو پرز انجام شده است.اینها مسائلی هستند که به دیدگاه های یک مربی ارتباط دارند.بطور مثال موراتا با موافقت من از رئال جدا شد.خیلی دوست دارم عملکرد او در ایتالیا را ببینم. موراتا بازیکن خوبیست و امیدوارم در یوونتوس موفق شود.\"

آنچلوتی همچنین اعتقاد دارد که صرفنظر از نتایج بد در مسابقات پیش فصل و نیز مقابل رئال سوسیه داد؛ واقعیت این تیم چیز دیگریست. او معتقد است که رئال به مانند یک دیزل است و در مسیر درستی هم قرار دارد .

در انتها او با اشاره به جدایی دیه گو لوپس چنین گفت : \" او در تیم ما با کاسیاس رقابتی نزدیک داشت و با آمدن پیشنهاد میلان ترجیح داد تا یک چالش جدید را قبول کند.دیه گو دروازه بان باکیفیتی است و برای او در میلان آرزوی موفقیت می کنم\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-09-10 21:52:01
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۴۶
پرز هر کاری خواسته کرده بعد گفته آنجلوتی اگر مشکلی داری بگو تا اخراجت کنم.حوزه مورینیو رو هم اخراج کرد که هر کار دلش خواس بکنه.مثل آبراموویچ که به همین دلیل مورینیو رو اون سال اخراج کرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر