فهرست
دیه گو لوپس: تورس برای میلان مفیدتر از بالوتلی است
دیه گو لوپس: تورس برای میلان مفیدتر از بالوتلی است

دیه گو لوپس: تورس برای میلان مفیدتر از بالوتلی است

آی اسپورت- دیه گو لوپس، دروازه بان جدید میلان، معتقد است که فرناندو تورس می تواند برای روسونری بازیکن مفیدتری از ماریو بالوتلی باشد.

میلانی ها در آخرین روزهای بازار نقل و انتقالات تابستانی ماریو بالوتلی را با انتقالی 20 میلیون یورویی به لیورپول واگذار کردند و در مقابل، تورس را با انتقالی قرضی از چلسی به خدمت گرفتند. لوپس که خود در این تابستان از رئال به میلان پیوست، معتقد است تورس شخصیت قوی تری از بالوتلی دارد و می تواند کمک بیشتری به این باشگاه بکند.

او به خبرنگاران گفت:\" او خرید فوق العاده ای است. ما در مورد بازیکنی صحبت می کنیم که دستاوردهای فوق العاده ای داشته و از تجربه بالایی برخوردار است. تورس نشان داده که شخصیت لازم برای رسیدن به پیروزی را دارد و می توند مفیدتر از بالوتلی باشد.\"

لوپس همچنین تایید کرد که بعد از صحبت با کارلو آنچلوتی در مورد میلان، دیگر تردیدی برای پیوستن به این باشگاه نداشت:\" شباهت های زیادی بین میلان و رئال وجود دارد. ما در مورد دو باشگاه و زیرساخت های آن صحبت کردیم. من خیلی خوب در شهر میلان و در کنار هم تیمی ها جا افتادم. امیدوارم همه چیز خیلی خوب پیش برود.

وقتی با آنچلوتی و ویلیام وکی (دروازه بان سابق میلان) صحبت کردیم، آنها چیزهای فوق العاده ای در مورد این باشگاه گفتند که حالا می فهمم کاملا حقیقت داشته است.\"

     
آی اسپورت
2014-09-11 02:10:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر