فهرست
فیروز: این استقلال، قهرمان جام جهانی میشه!
فیروز: این استقلال، قهرمان جام جهانی میشه!

فیروز: این استقلال، قهرمان جام جهانی میشه!

آی اسپورت- فیروز کریمی در سومین هفته حضورش به عنوان سرمربی صنعت نفت، اولین باختش را متحمل شد. او در کنفرانس خبری بعد از بازی بیشتر درباره حسن هوری و استقلال حرف زد و اولی را قهرمان جهان لقب داد و دومی را تهدید به نیمکت نشینی کرد.

 بازی/  بازی نکات فنی بالایی داشت. هر دو تیم بازی تاکتیکی به نمایش گذاشتند اما در این بازی اشتباهات فردی تاثیرگذار بود. دیدار با استقلال روز ما نبود و باید بهتر از این باشیم اما به نظر من استقلال انگیزه خیلی زیادی داشت و توانست در تمام زمین مسایلی که می خواهد را پیاده کند. امروز روز استقلال بود و روز خوب ما نبود.

 ترکیب صنعت نفت/ ترکیب از دل تمرینات به دست می آید. تیم از 27 نفر تشکیل شده و اگر بخواهیم 11 نفری را که در بازی قبلی بودند و در تمرین خوب نبودند بازی بدهیم، انگیزه بازیکنان از بین می رود. نورمحمدی از ناحیه کشاله درد داشت و به همین دلیل بازی نکرد. حسین بغلانی نمایش خوبی داشت و علی عبدالله زاده روز خوبی را سپری کرد. مطمئن باشید هیچکس نمی داند فیکس هست یا نیست و همه باید تلاش کنند. آنهایی که در طول هفته آماده تر هستند، داخل ترکیب قرار می گیرند.

 روز خوبی نبود/ فکر می کنم بچه های ما امروز از خودشان پایین تر بودند به ویژه در 30 دقیقه اول. اگر از موقعیت ها بهتر استفاده می کردند یا از تک به تک نوروزی زمانی که یک بر صفر بودیم باید استفاده می کردیم. گلها از روی یک ضربه کاشته بود. ضربات ایستگاهی یک تاکتیک است اما قابل پیش بینی نیست. از نظر دروازه و دفاع باید توان ارتفاع را بالا ببریم. مهاجمان ما متاسفانه روز خوبی نداشتند.

حسن هوری/ما نباید هوری را کنار بگذاریم و کسی را بیاوریم که از هوری ضعیف تر عمل کند. او باید بیشتر کار کند تا بالاتر برود. یک شکافی بین هوری و سکوها پیش آمده. اگر هوری دو یا چهار بازی بیرون باشد به نفع خودش هم هست. اگر او را بیرون بگذاریم ممکن است خود هوری هم برای اینکه قوی‌ تر شود بیشتر کار کند. یک دروازه ‌بان قدبلند داریم که خیلی جوان است و اشتباهات کودکانه می ‌کند. در تمرینات هم که من دیدم، حسن هوری از دیگر دروازه ‌بان‌ های ما بهتر است و خیرالموجودین است. باید یک فکری هم برای دروازه ‌بانی بکنیم و یک دروازه ‌بان سطح بالا هم پیدا کنیم.

استقلال/ این استقلال به راحتی می تواند در جام جهانی قهرمان شود. من همه بازیهای قبلی این تیم را هرکدام را 20 بازی دیده ام. استقلال در 70 سال گذشته بازی به این خوبی نکرده بود. استقلال را هرگز به این دوندگی ندیده بودم.

۳ ۱  
آی اسپورت
2017-01-22 20:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
حرف حساب
يكشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۳۶
برو حاجی فیروز! میخواهی سر ما شیره بمالی یا تماشاگران نفت؟؟ اونها که نشان دادند به حرفات ایمان ندارند. داری گندی که زدی توجیه میکنی؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر