فهرست
مورینیو – رونالدو؛ دشمنانی ‌که دوست شدند
مورینیو – رونالدو؛ دشمنانی ‌که دوست شدند

مورینیو – رونالدو؛ دشمنانی ‌که دوست شدند

آی اسپورت – مورینیو در تازه‌ترین صحبت‌های خود اشاره کرده کریستیانو رونالدو از او خواسته تا به یوونتوس بیاید و هدایت این تیم را برعهده بگیرد تا دوباره با هم همکاری داشته باشند. این صحبت‌ها در حالی از زبان مرد پرافتخار پرتغالی مطرح شده که پیش از این شاهد درگیری‌های زیاد او با «CR7» بوده‌ایم.

مورینیو: «رونالدو یک دروغگو است. اگر رونالدو می‌گوید منچستریونایتد پنالتی‌های عجیبی که داوران تقدیم آنها کرده‌اند، در این فصل نداشته است، او دروغ می‌گوید. او نیاز دارد که به اندازه کافی بالغ شود تا درباره حقایق بحث نکند و اگر او می‌خواهد به دروغگویی ادامه‌ دهد تا به سطحی که می‌خواهد برسد، نخواهد رسید.» کریستیانو رونالدو در پاسخ به ژوزه مورینیو گفت‌: «تمام دنیا می‌دانند که ژوزه مورینیو چه کسی است. او همیشه چیزهایی را می‌گوید که جلب توجه کند. خصوصا وقتی که از عملکرد بازیکنانش راضی نباشد. او هیچ وقت نمی‌خواهد بپذیرد که اشتباه می‌کند.»  آقای «خاص» در حمله دیگر به کریستیانو رونالدو، بیان داشت: «این یک بازی است که یک بچه(رونالدو) احترام نشان نمی‌دهد و چیزی به زبان می‌آورد.

شاید او کودکی سختی داشته است. او تحصیلات نداشته و شاید این صحبت‌ها نتیجه‌ آن باشد.»  ستاره پرتغالی وقت منچستریونایتد هم در پاسخ افزود: «ژوزه مورینیو به خاطر گفته‌هایش از من عذرخواهی کرد و من هم آن را پذیرفتم و همه اینها حرف‌های گذشته است.»  وقتی که این دو در رئال مادرید باهم کار می‌کردند؛ کریستیانو خاطرنشان کرد‌: «من این سبک بازی را دوست ندارم ولی باید بپذیرم چون در حال‌ حاضر این‌طور است.»  ژوزه مورینیو از کارهای دفاعی رونالدو در کوپا دل‌ری انتقاد کرد و مکالمه‌ای بین این دو صورت گرفت. رونالدو به مورینیو گفت‌: «من این همه کار برای رئال مادرید کردم، چطور می‌توانی این‌طور با من صحبت کنی؟» مورینیو در پاسخ گفت: «من این را به خاطر صلاح تیم‌ ‌می‌گویم. چراکه تیم‌ ‌نیاز دارد تو برگردی. خیلی‌ها اینجا همین حس را دارند ولی جرات نمی‌کنند به تو چیزی بگویند.» 

ژوزه مورینیو وقتی که از رئال مادرید جدا شد، به‌طور مداوم به کریستیانو رونالدو طعنه زد. او یک بار گفت‌: «شاید رونالدو فکر می‌کند که همه چیز را می‌داند و اصلا انتقادها را نمی‌پذیرد. من با او مشکل اساسی داشتم. او بازیکن انتقاد‌پذیری نیست.»  مرد پرتغالی در جایی دیگر اظهار داشت: «رونالدوی واقعی، رونالدوی برزیلی است. در واقع من زمانی هم به‌عنوان دستیار در فوتبال بوده‌ام و باید این را بگویم رونالدوی واقعی، رونالدوی برزیلی است.»  او حتی در یورو 2016 هم به انتقاد از رفتار رونالدو در فینال پرداخت و گفت‌: «11 بازیکن در زمین کارشان را انجام می‌دادند و یک مربی هم آنها را هدایت می‌کرد ولی یک نفر هم در کنار زمین بود که تیمش را در آستانه قهرمانی نگاه می‌کرد و احساساتی شده بود.»  حال باید دید این دو بعد از انتقادهای عجیب و سنگینی که نسبت به هم داشته‌اند چگونه می‌توانند در کنار هم کار کنند.

 

فرهیختگان 

     
آی اسپورت
2019-05-23 13:20:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر