فهرست
پایان تلخ ستاره رئال مادرید با چاشنی کرونا!
پایان تلخ ستاره رئال مادرید با چاشنی کرونا!

پایان تلخ ستاره رئال مادرید با چاشنی کرونا!

آی اسپورت - یک سال قبل و بعد از درخشش خیره کننده لوکا یوویچ در لباس فرانکفورت، بسیاری از تیم های بزرگ اروپایی برای خرید لوکا یوویچ وارد عمل شدند و این رئال مادرید بود که زودتر از دیگر رقبا و با مبلغ ۶۰ میلیون پوند موفق به خرید این مهاجم صربستانی شد. اما فصل اول به بدترین شکل برای لوکا یوویچ پیش رفت و حالا طبق ادعای نشریه میرر، حواشی اخیر می تواند منجر به جدایی او از رئال مادرید شود.

بعد از مبتلا شدن یکی از بازیکنان تیم بسکتبال رئال مادرید به ویروس کرونتا و دستور این باشکاه مبنی بر قرنطینه شدن تمام اعضای تیم فوتبال، لوکا یوویچ از این دستور سرپیچی کرده و برای تولد نامزدش راهی بلگراد شد. این رفتار سبب خشم مقامات دولتی صربستان نیز شد و حتی رئیس جمهور این کشور تهدید کرد در صورت رخ دادن دوباره این اتفاق لوکا یوویچ دستگیر خواهد شد.

اگرچه لوکا یوویچ با انتشار ویدئویی مدعی شد از قوانین خبر نداشته، اما به نظر می رسد رئال مادرید دیگر تمایلی به حفظ این بازیکن ندارد و او در تابستان پیش رو از این تیم جدا خواهد شد. تیم هایی چون چلسی و تاتنهام که در ماه های اخیر و به دلیل بحران مصدومیت از داشتن یک گزینه هجومی طراز اول رنج می برند، به دنبال لوکا یوویچ هستند و احتمال دارد این مهاجم ۲۲ ساله در تابستان راهی لیگ برتر شود. به هر حال باشگاه رئال مادرید از رفتار لوکا یوویچ راضی نیست و به نظر می رسد سرپیچی از قوانین پایان کار او در برنابئو را رقم زده است.

     
آی اسپورت
2020-03-22 20:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر