فهرست
با چهار سیو طلایی رادو؛ ذخیره شگفت‌انگیز!
با چهار سیو طلایی رادو؛ ذخیره شگفت‌انگیز!

با چهار سیو طلایی رادو؛ ذخیره شگفت‌انگیز!

آی اسپورت - بوژیدار رادوشوویچ، یکی از جالب‌ترین دروازه‌بان‌های ذخیره لیگ برتر است. بازیکنی که نسبت به نیمکت نشینی، اعتراضی ندارد و زمانی که در زمین باشد، معمولا نمایش خوبی از خودش به نمایش می‌گذارد. گاهی هم بعد از سیوهای طلایی، خوشحالی شبیه شادی گل می‌کند تا هیجانش به تیم هم منتقل شود. پرسپولیس در دو فصل اخیر، ۱۰ بازی رادوشوویچ را در ترکیب اصلی گذاشته و هیچکدام را نباخته. او در ۶ بازی، توانسته کلین شیت کند و ۴ بازی دیگر هم فقط یک گل خورده است. این فصل، او با کیفیت سیوهایش توانسته چند بار پرسپولیس را نجات دهد و صحنه‌های جذابی خلق کند.

اولین سیو مهم این فصل رادو، بازی با صنعت نفت بود. طالب ریکانی، ضربه آزاد را با تمام قدرت به سمت دروازه پرسپولیس شلیک کرد. ضربه زمینی که دروازه‌بان پرسپولیس، بخاطر دیواره دفاعی نتوانست مسیر توپ را تعقیب کند.

1
1

با این حال رادو با واکنشی سریع و لحظه‌ای، جلوی گل شدن توپ را گرفت و اجازه نداد آن‌ها در خانه از تیم اسکوچیچ عقب بیفتند.

2
2

بازی با ذوب آهن، رادوشوویچ دو بار در نقش منجی ظاهر شد. بار اول، زمانی که سرخپوشان ۱-۰ جلو بودند کریسانتوس از داخل محوطه پرسپولیس، فرصت شوتزنی پیدا کرد.

3
3

شوت محکم او را رادو با واکنشی سریع، برگرداند تا تیمش همچنان از حریف جلو باشد.

4
4

بعد از زدن گل دوم، او واکنشی عجیب‌تر نشان داد. ارسلان مطهری، از فاصله یک متری خط دروازه با ضربه سر می‌خواست دروازه پرسپولیس را باز کند.

5
5

رادو، خیلی سریع شیرجه رفت و با ساعد مانع گل شدن توپ شد.

6
6

امروز هم رادوشوویچ، سهم زیادی در برد پرسپولیس داشت. دقایق آخر که پرسپولیس دفاع می‌کرد تا از تک گلش محافظت کند، محمدرضا سلیمانی فرصت خوبی برای سرزنی پیدا کرد. او ضربه‌اش را به زاویه مخالف زد.

7
7

رادو هم با شیرجه‌ای بلند و به کمک دست چپ، اجازه نداد توپ وارد دروازه پرسپولیس شود تا سه امتیاز این بازی هم، به تیم کالدرون برسد.

8
8

او با شادی‌های پس از سیو، معمولا این صحنه‌ها را برای خودش و تیمش خاطره‌انگیزتر هم می‌کند. دروازه‌بانی که به خوبی بیرانوند نیست، اما می‌خواهد مثل شماره یک سرخپوشان، در جایگاه خودش بهترین باشد.

9
9

10
10

نود

 

۳۰ ۳  
آی اسپورت
2019-12-14 22:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
پارسا پرسپولیسی
شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸، ۲۲:۲۱
به نظر من الان از بیرانوند بهتره

علی بیرو احتیاج به استراحت داره بیچاره همش اردو این ور اون ور بوده باید یه ذره استراحت کنه
۱
هومن ه.
يكشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸، ۰۰:۱۹
واقعا داشتن رادوشویچ یک نعمته، همه جوره عالیه.
۲
رادوشویچ عقاب کرواسی
يكشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸، ۰۷:۴۶
حالا دایی بیشرف زر بزنه بگه بزن بهادر آوردن از کرواسی!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر