فهرست
آمار خوب ساغلام؛ حمایت پیشکسوت تراکتور
آمار خوب ساغلام؛ حمایت پیشکسوت تراکتور

آمار خوب ساغلام؛ حمایت پیشکسوت تراکتور

آی‌اسپورت- ایوب ذوالفقاری، پیشکسوت باشگاه تراکتورسازی معتقد است این تیم پیش از خرید بازیکن جدید، باید به فکر تمدید قرارداد ساغلام باشد.

کیفیت فنی تیم بالاست

سائلام توانسته با نفراتی که یحیی گل‌محمدی در نیم‌فصل جذب کرد، نتایج خوبی بگیرد و تفکراتش را در تیم پیاده کند. تراکتورسازی با سائلام در لیگ برتر نتایج خوبی گرفت است و حتی در دیدار برابر پیکان هم شایسته پیروزی بود و با بدشانسی و دفاع مطلق حریف شکست خورد. البته این تیم هنوز نتوانسته در لیگ قهرمانان آسیا نتایج خوبی بگیرد اما کیفیت فنی بالای آن‌ها در سه دیدار گذشته آسیایی نشان می‌دهد این تیم توانایی پیروزی در دور برگشت را دارد زیرا در دو دیدار میزبان است و بازیکنان انگیزه زیادی برای جبران دارند.

اول قرارداد ساغلام را تمدید کنند

سرمربی هر باشگاه تصمیم گیرنده آخر است زیرا او است که با تیم زندگی‌ می‌کند. حاتمی بازیکن مهم و تاثیرگذاری برای تراکتورسازی است و جزو باتجربه‌های تیم محسوب می‌شود. فرزاد بازیکن خوب و حرفه‌ای است و جزو تعویض‌های طلایی تیم نیز محسوب می‌شود. این مربی است که می‌داند کدام بازیکن در ۱۰ دقیقه تاثیرگذار است و کدام در ۹۰ دقیقه. مدیران تراکتورسازی باید در ابتدای کار، قرارداد سائلام را تمدید کنند و سپس به فکر جذب بازیکن باشند. این تیم بازیکن جدید و باتجربه نیاز دارد تا بتوان با تلفیق آن‌ها با جوانان، ترکیب خوب و قدرتمندی را به زمین بفرستند.

 

ایسنا

۱۶ ۶  
آی اسپورت
2018-03-09 01:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
بهروز
جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶، ۱۲:۰۴
خخخخخ مگه تراختورم پيشكسوت داره؟!!
فك كنم بازنشسته هاي كارخونه رو جزو پيشكسوتا در نظر گرفتن يا شايدم يارو خيلي وقته راننده تراختوره اينا پيشكسوت در نظر گرفتنش
۴ ۵
فرزاد
جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶، ۱۴:۳۱
پروفسور ایشان ایوب ذالفقاری سالها کاپیتان اول تیم بزرگ تراختور و تیم منتخب آذربایجان بودند. اسطوره های ما مثل اسطوره های تیم شما شیره ای نیستن. به معنای واقعی ورزشکار هستن
۸
قارتال
جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۰۱
نه خب بهروز یه دورانی بود اسطوره هاتو از دیار ما می دزدیدید الان دیگه اوضاع فرق کرده اسطوره هاتون سر اومدن به تراختور باهم میجنگند.
۳
بهروز
جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۱۷
ميدزديديد چيه مومن خدا
الانشم نصف پرسپوليس تركه همونجور ك نصف تهرانيا تركن ولي دليل نميشه ك
همين الانشم همه بازيكناتون ارزوشونه بيان پرسپوليس همونجور ك واسه هر فوتباليست ديگه اي همينطوره
درضمن همين الانشم نصف تبريزيا طرفدار پرسپوليسن ولي خب از ترس ي مشت پانترك رو نميكنن
ازون قديم الايام تركا اكثرا پرسپوليسي بودن
۱
قارتال
جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶، ۲۳:۲۸
خوبه همینشو اعتراف کردی نصف تهران ترکه
۵
قارتال
جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶، ۲۳:۲۸
خوبه همینشو اعتراف کردی نصف تهران ترکه
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر