فهرست
داستان تعویض‌های توشاک؛ اشکان تنبیه نمی‌شود
داستان تعویض‌های توشاک؛ اشکان تنبیه نمی‌شود

داستان تعویض‌های توشاک؛ اشکان تنبیه نمی‌شود

آی‌اسپورت- اشکان دژاگه کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران به دستور تعویض خود در نیمه اول وقت‌های اضافه به شدت واکنش نشان داد. بازی امروز تراکتورسازی مقابل نفت آبادان در شرایطی که با نتیجه ۳-۳ دنبال می شد در پایان نیمه اول وقت‌های اضافه جان توشاک سرمربی ولزی تراکتور تابلوی تعویض اشکان دژاگه را بالا برد تا طاهران بازیکن جوان این تیم جانشین کاپیتان تیم ملی بشود. اما دژاگه پیش از خروج از زمین نسبت به این تعویض واکنش منفی نشان داد. اما در حالی که انتظار می‌رفت اشکان در لحظه نشستن روی نیمکت آرام‌تر بشود او به عصبانت خود ادامه داد و این بار مستقیما با حرکت دست توشاک را مورد خطاب قرار داد که از بازیکنی در سطح او کاملا بعید به نظر می‌رسید.

این حرکت که توسط دوربین‌های تلویزیونی شکار شد با جملاتی از گزارشگر آبادانی توام شد که ضمن ابراز تعجب از این حرکت به اشکان دژاگه هشدار داد که الگوی جوانان در ایران است و باید مراقب رفتار خود باشد.

اما در شرایطی که خبرنگاران آبادانی در انتظار واکنش جان توشاک به حرکت دژاگه بودند سرمربی ولزی با خونسردی در نشست مطبوعاتی اعلام کرد تبیهی را متوجه دژاگه نخواهد کرد چراکه این بازیکن از تعویضش ناراحت بوده و این چیزها در فوتبال طبیعی است. اوگفت: «من دوست ندارم با بازیکنم برخوردی کنم. وقتی بازیکنی را تعویض می‌کنیم نباید انتظار داشته باشید که بخندد.»

حذف امروز تراکتورسازی که البته در ضربات پنالتی اتفاق افتاد اولین شکست مهم جان توشاک محسوب می‌شود و باید دید که آیا زنوزی مالک باشگاه که با خرید ستاره‌های تراز اول تیم خوبی را برای این سرمربی فراهم کرده نسبت به این شکست چه واکنشی خواهد داشت.

در نهایت انتشار توضیح از سوی باشگاه یا خود بازیکن حل کننده ماجرایی خواهد بود که هواداران فوتبال ایران را حیرت زده کرده است چراکه اشکان دژاگه اصولا بازیکنی نبوده که او را با چنین حرکاتی در خاطر داشته باشیم.

نکته مهم درباره حذف امروز این است که تراکتور امروز برتری ۳ بریک خود را با تساوی ۳-۳ و شکست و سپس حذف در ضربات پنالتی تعویض کرد و ظاهرا تعویض های این مربی پیش از این بحث هایی را در بدنه باشگاه برانگیخته است.

 

ورزش سه

۲ ۵  
آی اسپورت
2018-09-15 00:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
حرف حساب
شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷، ۰۰:۴۰
اصلا وجود و جراتش رو نداره تنبیهش کنه! وقتی مربی هیچ نقشی در انتخاب بازیکن نداشته و همه چیز رو مالک باشگاه تعیین میکنه جایی برای اعمال قدرت مربی نمیمونه! حالا کافی بود این کارو برانکو میکرد تا کیروش پرستها علم مبارزه با بازیکن سالاری بردارند و هیاهو کنند! جالبه کسی چنین رفتار غیر حرفه ای میکنه که کاپیتان تیم میلی کیروشه!!
فرهاد
شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷، ۰۱:۰۹
حرف حساب جواب نداره و کاملا درسته . بازیکنانی در تراکتورسازی گرفته شده اند که فقط بخاطر پول زنوزی خان و رابطه خوبشان با کیروش و کیروشی پور ها و امکانات ایرلاین تقدیمی زنوزی به کیروش دارند بازی میکنن . ضمنا حاج صفی هم چوب ناسپاسی خودش و خوش خدمتی به کیروش رو روزی میخوره .
پزشک معالج سعید از خوزستان
شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷، ۰۰:۵۳
دژاگه شجاعی و حاج صفی فوتبالشون تموم شده
ایزدیار
شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷، ۰۱:۰۸
این هم از خاصیت فوتبال ایران هست که مث خیلی چیزای دیگه اش ویروسش به همه سرایت میکنه
تراختوریسم
شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷، ۱۰:۵۶
از نظرات بوی سوزش میاد ... هوادارای تراختور نشستن چیزی نمیگن ...اینا اومدن واسه ما تجزیه تحلیل میکنن !!!
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر