فهرست
Q&A هفتگی بلگه/ عمر مربیگری کوتاه زیدان
Q&A هفتگی بلگه/ عمر مربیگری کوتاه زیدان

Q&A هفتگی بلگه/ عمر مربیگری کوتاه زیدان

آی اسپورت- گیوم بلگه، کارشناس اسکای اسپرتس، جلسه سوال و جواب توئیتری‌اش با کاربران سایت اسکای اسپرتس را برگزار کرده و به چند سوال مهم پاسخ داده که در زیر به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

آیا بازی رئال و سویا بازی خداحافظی خامس رودریگس با رئال بود؟ به نظرت او فصل آینده بازیکن منچستریونایتد خواهد بود؟

منچستریونایتد بیشترین شانس برای جذب خامس رودریگس را دارد. او تصمیم گرفته رئال مادرید را ترک کند. سه باشگاه هم آماده هستند که رقم درخواستی رئال مادرید برای این بازیکن را بپردازند. یکی از این سه تیم یونایتد است. من هنوز هم معتقدم یونایتد اصلی‌ترین شانس برای جذب این بازیکن است.

هنوز هم فکر می‌کنی زیدان بهترین گزینه برای رئال مادرید است؟

ابتدا شک داشتم، اما کاملا واضح است که او تیم را به خوبی هدایت و رهبری کرده است. البته کار در فصل آینده برایش سخت‌تر هم می‎‌شود. دلیلش هم این است که این تیم دیگر بازیکنی با کیفیت خامس رودریگس را روی نیمکت نخواهد داشت که منتظر بماند تا بازی به او برسد. شاید عمر مربی‌گری او در رئال طولانی نباشد، اما فراموش نکنید او تا اینجای کار موفق بوده است. مثلا بازی مقابل سویا یکی از آن بازی‌هایی است که می‌تواند مورد بحث قرار گیرد. او برای بازگرداندن تعادل به تیمش مجبور شد مودریچ و کاسمیرو را به زمین بفرستد. اما با این حال اخیرا رقیبی در رئال نبوده که بتواند با رئال رقابت کند.

به نظرت کدام تیم از لیگ برتر انگلیس می‌تواند فصل آینده در لیگ قهرمانان عملکرد خوبی داشته باشد؟

هنوز برای صحبت در این باره خیلی زود است و ما حتی هیچ چیز از نقل و انتقالات هم نمی‌دانیم. فکر می‌کنم هنوز برای منچسترسیتی زود باشد، تاتنهام هم در حال کسب تجربه است، اما بیشتر از حد خودش ظاهر شده است. آن‌ها باید به خاطر دوم شدن هم جشن بگیرند. اما وقتی مقابل تیم‌های بزرگ قرار می‌گیرند در لیگ قهرمانان شاید نتوانند قدرتمند ظاهر شوند. برای بهتر کار کردن آن‌ها نیاز به دو یا سه خرید موفق دارند. ممکن است تابستان گذشته تکرار شود، زمانی که ونسان یانسن و موسی سیسوکو را خریدند. چلسی تنها تیمی است که انتظار دارم پیشروی خوبی داشته باشد. بین لیورپول و آرسنال هم هنوز مشخص نیست کدام به لیگ قهرمانان می‌روند. هر دو خوب هستند و مهره‌های خوبی دارند. شاید آرسنال اگر به لیگ قهرمانان برسد بیشتر از لیورپول بتواند پیش برود.

آیا ساندرو رامیرز می‌تواند بازیکن بعدی باشد که مالاگا را ترک می‌کند؟ اگر بله، گزینه‌هایش کدام تیم‌ها هستند؟

او به 5 تیم در انگلیس نسبت داده شده است. بازیکنی است که توجهات را جلب کرده است. اتلتیکو مادرید هم او را می‌خواهد و باید دید به خاطر محرومیت از نقل و انتقالات می‌تواند کاری کند یا نه.

 

۵    
آی اسپورت
2017-05-17 16:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر