فهرست
قهر زیدان با نصف بازیکنان؛ دودستگی در رئال
قهر زیدان با نصف بازیکنان؛ دودستگی در رئال

قهر زیدان با نصف بازیکنان؛ دودستگی در رئال

آی اسپورت - رئال مادرید شب گذشته در یک بازی تاریخی برابر تیم دسته سومی آلکویانو با نتیجه 2-1 شکست خورد و از کوپا دل ری حذف شد. رئال تا دقیقه 80 با یک گل پیش بود ولی سپس گل تساوی را دریافت کرد و در حالی که حریف 10 نفره شده بود، با پذیرش گل دوم در دقیقه 116 وداعی تحقیرآمیز با این جام داشت. تصاویر منتشر شده از بازی اما حاکی از اختلاف و دودستگی بین زیدان و برخی از بازیکنان است.

زیدان که فصل جاری کمتر از همیشه دست به سیستم چرخشی زده و بیشتر به تعدادی خاص از بازیکنان اعتماد کرده، برابر آلکویانو به ذخیره ها میدان داد و این بازیکنان در نهایت پاسخ اعتماد او را ندادند. در پایان وقت قانونی بازی، زیدان با هیچکدام از بازیکنان حرف نزد و آنها گرد دستیاران او حلقه زدند. بین دو نیمه وقت اضافه نیز زیدان تنها به کریم بنزما نزدیک شد تا در مورد وضعیت مصدومیتش از او سوال کند و بازهم با بازیکنان حرف نزد.

طبق ادعای خوزه فلیکس دیاز کارشناس ال چیرینگیتو و مارکا، زیدان مدت هاست که با تعدادی از بازیکنان حرف نزده است. او این خبر را به نقل از یکی از فوتبالیست های شاخص رئال ذکر کرد. اتفاقی که باید دید در نهایت منجر به جدایی زیدان می شود یا خانه تکانی در مجموعه بازیکنان.

     
آی اسپورت
2021-01-21 16:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر