فهرست
بازگشت ترابی به عادت قدیمی؛ فقط تیم ملی!
بازگشت ترابی به عادت قدیمی؛ فقط تیم ملی!

بازگشت ترابی به عادت قدیمی؛ فقط تیم ملی!

آی اسپورت - مهدی ترابی در لیگ‌های چهاردهم و پانزدهم، یک رکورد عجیب داشت. گل‌های ملی او، از گل‌های باشگاهیش بیشتر بودند. با این حال در سال‌های اخیر با حضور فرکی و دایی، اوضاع او در سایپا عوض شد. ترابی فصل پیش بهترین گلزن و گل‌ساز سایپا بود و عنوان بهترین بازیکن فصل را از تیم آنالیز نود گرفت. با این حال، پس از قرارداد زودهنگام با پرسپولیس، دوباره به دوران گذشته برگشته است.

ترابی هفته‌های ابتدایی این فصل، نه گل زد و نه پاس گل داد و یک پنالتی هم خراب کرد. او برای زدن گل اول فصل، تا اردوی تیم ملی منتظر ماند و زننده گل برتری ایران مقابل ازبکستان بود. پس از بازگشت، ترابی بازی‌های بهتری برای سایپا انجام داد اما همچنان، عدد صفر از مقابل نامش تکان نخورد. هر چند نقش تاثیرگذاری روی دو گل سایپا به فولاد و نساجی بازی کرد. ترابی پس از تعطیلی لیگ، گل دومش را هم با پیراهن تیم ملی مقابل بولیوی زد. امروز او به عنوان کاپیتان، روبروی استقلال قرار گرفت و با نمایشی متوسط، یک کارت زرد گرفت و دقیقه ۷۱ از زمین بیرون رفت.

ترابی در نمرات سایت نود پیش از این بازی، نهمین بازیکن فصل سایپا بود و در جایگاه ۱۱۳ لیگ برتر قرار داشت. اوضاعی بسیار بد، برای بازیکنی که فصل قبل بهترین بازیکن لیگ برتر شد. او به عنوان بهترین گلزن و گل‌ساز فصل پیش سایپا با گذشت حدود یک سوم لیگ، هنوز نه گل زده و نه گل ساخته است. با این حال مثل چند سال قبل، عملکرد خوبی در تیم ملی داشته و کیفیتش را در پیراهن دیگری نشان می‌دهد. موضوعی که پرسپولیسی‌ها را امیدوار می‌کند روزهای بد ترابی، بخاطر عدم تمرکز باشد و نیم فصل دوم، به جای این ترابی ناآماده برگ برنده سال‌های اخیر کی‌روش و دایی را در اختیار داشته باشند.

نود

     
آی اسپورت
2018-10-19 20:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر