فهرست
گزارش روز:راموس،دفاع راست رئال در دربی مادرید
گزارش روز:راموس،دفاع راست رئال در دربی مادرید

گزارش روز:راموس،دفاع راست رئال در دربی مادرید

آی اسپورت - رئال مادرید شنبه آینده باید در مقابل اتلتیکو دربی رفت شهر مادرید را در برنابئو برگزار کند. کارلو آنچلوتی برای این بازی، دنی کارواخال را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و با وجود آربلوا، او قصد دارد تا در این بازی از سرخیو راموس به عنوان مدافع راست کناری استفاده کند.

قدرت هجومی بالای اتلتیکو در جناحین و عملکرد ضعیف آربلوا در بازی های اخیر سبب شده تا آنچلوتی بار دیگر چنین تصمیمی را اتخاذ کند.

پیش از این تنها یک بار آنچلوتی از راموس در پست مدافع کناری استفاده کرده است. روز 6 نوامبر سال گذشته در تورین مقابل یوونتوس. آن بازی با نتیجه 2-2 خاتمه یافت و عملکرد راموس هم راضی کننده بود.

ضمن اینکه در ال کلاسیکوی رفت فصل گذشته در نوکمپ نیز او به عنوان هافبک دفاعی بازی کرده بود.البته راموس در سال های ابتدایی ورودش به رئال، بیشتر در پست دفاع راست بازی می کرد.

آنچلوتی در نشست خبری پس از بازی با یوونتوس گفته بود:\"راموس یک دفاع مرکزی است؛ با این حال او امشب عالی بازی کرد و من از او راضی بودم\"

آریگو ساکی مدیر ورزشی وقت رئال در سال 2005، با اصرارهای خود باعث شد تا فلورنتینو پرز سرخیو را از سویا با 27 میلیون یورو خریداری کند.خریدی که تاکنون برای رئال، ارزشی چند برابر پول هزینه شده را داشته است.

     
آی اسپورت
2014-09-11 13:35:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر