فهرست
خوان فران:دید هواداران رئال به اتلتیکو عوض شده است
خوان فران:دید هواداران رئال به اتلتیکو عوض شده است

خوان فران:دید هواداران رئال به اتلتیکو عوض شده است

آی اسپورت - خوان فران دفاع راست اتلتیکو مادرید و تیم ملی اسپانیا که سه فصل پیش از اوساسونا به تیم دوم شهر مادرید پیوست؛ پیش از دربی روز شنبه مقابل رئال، در یک نشست خبری چنین گفت:


پس از شکست دادن رئال در سوپرجام،اعتماد بنفستان بیشترشده است؟

ما هیچگاه نه در مقابل رئال و نه هیچ تیم دیگری،از کمبود اعتماد به نفس رنج نمی بردیم. در هر بازی با ایده پیروز شدن وارد می شویم و به توانایی های خود ایمان داریم.در چند سال اخیر، دربی ها کاملا متعادل بوده و روند نتایج منفی ما در مقابل رئال تغییر کرده است.حالا هواداران رئال با دید دیگری به ما نگاه می کنند.


غیبت دی ماریا و آلونسو باعث ضعیف تر شدن رئال شده است؟

رئال مجموعه ای باورنکردنی دارد. وقتی یک یا دو بازیکن می روند؛ بازیکنان بزرگی جایشان را پر می کنند.رئیسشان هم همیشه می گوید که ما بهترین ها را به رئال می آوریم. پس نباید بخاطر رفتن دو بازیکن گله و شکایتی داشته باشند


برخی می گویند که اتلتیکو تیمی خشن است....

اتلتیکو تیمی بزرگ است. ما برگ برنده خودمان را داریم و همیشه سعی می کنیم از آن استفاده کنیم.بازی های لالیگا و چمپیونزلیگ بازی هایی پرتنش هستند و هواداران هم همیشه از ما برد می خواهند. نمی خواهیم در هیچ مسابقه ای شخصیتمان را زا دست بدهیم. به همین دلیل همیشه محکم بازی می کنیم و قصد نداریم این شیوه بازی را تغییر دهیم.

     
آی اسپورت
2014-09-11 14:18:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر