فهرست
علاقه مورینیو به جذب بازیکن جوان بارسلونا
علاقه مورینیو به جذب بازیکن جوان بارسلونا

علاقه مورینیو به جذب بازیکن جوان بارسلونا

آی اسپورت - دیلی استار امروز گزارش داد که باشگاه چلسی به توصیه ژوزه مورینیو، برای جذب \"دنیس سوارس\"، بازیکن جوان بارسلونا که به مدت دو فصل به باشگاه سویا قرض داده شده؛ علاقمند شده است.

آنها قصد دارند تا این زمستان برای خرید این بازیکن با بارسلونا وارد مذاکره شوند.با این وجود این نشریه گزارش داده است که به احتمال زیاد این باشگاه باید تا سال 2016 برای این مهم صبر کند.

سال 2011 باشگاه چلسی همراه با منچستر سیتی برای خرید این بازیکن با بارسلونا وارد مذاکره شدند؛ اما هیچکدام در جذب این استعداد جوان توفیقی نداشتند.

بارسلونا ترجیح داد تا او را به سویا قرض بدهد تا با بالاتر رفتن تجربه اش، بتواند در فصول آینده برای بارسا به میدان برود.

  ۶  
آی اسپورت
2014-09-11 15:25:19
نظر دهید
۶ نظر
-
پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۰۶
مورینیو بیخود کرده.دنیس سوارز اینیستای دومه و برای جانشینش بارسا روش حساب کرده/خیلی هم خوش قیافه س
-
پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۱۲
ببین کل اروپا دنبال بازیکنای لاماسیا اند بعد فیفا سراسرفساد میاد لاماسیا رو مجازات میکنه
-
پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۱۸
مورینیو غلط کرد
-
پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۳۸
خراب مورینیو کجایى که مورینیو جونت از لاماسیا بازیکن مى خواد ، البته کل دنیا از لاماسیا بازیکن مى خوان
خراب مورینیو
پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۵۸
در جواب بعضی ها .... بارسلونا آخرین جامی که بدون حرف و حدیث و عمو سپ و پلات گرفت ... زمان خوزه بود ... فوتبالی ناب به سبک هلندی و اجرای برزیلی .... نه این تیم منفور پپ .... فوتبالی که بر اساس تحقیر حریفان ( خرس وسط ) بنا شده ...نه هنرنمایی ناب فوتبالی ..... همون فوتبالی که آخرین بازیکنانش رونالدینیو بودن که اخراج شدن .... بله قهرمانی مهمه ولی به چه قیمتی .... این جمله رو همه شنیدن و میدونن کی گفته : " اون! جام هایی گرفته که من ننگم میاد ببرم " ... در مورد لاماسیا و سیستم بچه دزدی بارسلونا .... که اخیرا با محرومیت و اهدای جایزه ( همزمان) فیفا اجرا شد !!!! هم .... میگم .... خوزه خیلی ها رو میخاد .... ولی در واقع خیلی نمیخاااااد ..... خوزه مربی ای نیست که لنگ بازیکن بمونه ..... و وقتی میگه یه بازیکنی رو میخااام ... علنا هم میگه ... تنها یه هدف داره .... تحت فشار روانی قرار دادن تیم حریف ! ... وگرنه اگه قصدر خرید داشته باشه که اولا از بارسا نمیخره ... دوما بی سر و صدا این کار و میکنه .... مثل سسک که متنفر شده بود از بارسا ... و بدون تبلیغات خاصی خریدش ..... و همه سسک رو به یه آرسنالی با تجربه میشناسن تا یه بارسایی شکست خورده ! ... کافیه علاقه مندان نظریات من ؟؟؟؟؟؟ یا بهتر توضیح بدم ؟؟؟؟
-
پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۴۶
مورینیو از بازل سوئیس هم بازیکن میخره عزیز.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر