فهرست
علی عسکر: اعتصاب؟ با تمام وجود برای پرسپولیس بازی می کنم!
علی عسکر: اعتصاب؟ با تمام وجود برای پرسپولیس بازی می کنم!

علی عسکر: اعتصاب؟ با تمام وجود برای پرسپولیس بازی می کنم!

آی اسپورت- حمید علی عسگر یکی از بازیکنان این تیم به این اتفاقات واکنش نشان داد و در صفحه اینستاگرامش مطلبی نوشت. او در خصوص اتفاقات اخیر این متن را برای هواداران نوشت:

سلام،کسانی که ادعای غیرت می‌ کنید. کسانی که می‌ گویید اگر ما تعصب داریم اعتصاب کنیم و به خاطر علی دایی سر تمرین نرویم. یادم است در این 2 بازی اخیر در استادیوم علی دایی را هو کردید. منظورم همه هواداران نیستند اما تعداد زیادی بودید.چرا در شرایط سخت و روزهای بد تیم چیزی از حمایت تان از علی دایی نمی دیدیم؟ حالا نوشدارو بعد از مرگ سهراب شدید؟ غیرت به چی می‌ گویند؟

من 7 ساله در این تیم هستم. در این دو،سه سال اخیرتیم هایی بوده که پول بیشتری به من می‌ دادند ولی چون از بچگی در این تیم بزرگ شدم در پرسپولیس ماندم. نمی خواهم بگویم بازیکن خوبی هستم خیلی هم ضعیف هستم ولی این کار را کردم. حالا که علی دایی بعد از اخراج شدنش به رختکن می‌ آید ومی‌گوید از این به بعد با تمام وجود برای پرسپولیس بازی کنید. چرا بعضی ها  کاسه داغ تر از آش می‌ شوند؟؟؟

علی دایی بخاطر عشق به پرسپولیس این حرف ها را زد. همه اسم ها می‌ آیند و می‌ روند ولی این پرسپولیس است که می‌ ماند.

در ایران شاید کمتر کسی مثل من علی دایی را دوست داشته باشد ولی وقتی علی دایی این حرف ها را می‌ زند یعنی پرسپولیس از خودش مهم تر است.

من حمید علی عسگر بازیکن پرسپولیس و عاشق علی دایی مثل تمام این سال ها با تمام وجود برای پرسپولیس بازی خواهم کرد چون در مکتب علی دایی پرورش یافتم و او به ما وجدان معرف یاد داده..

ای کاش همیشه هوادار واقعی باشیم.

  ۷  
آی اسپورت
2014-09-11 16:05:15
نظر دهید

۷ نظر
امیر برجی
پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۲۴
به جای اینکارا برو یکم فوتبال بازی کردن یاد بگیر، من حتی قهرمانی پرسپولیس رو هم با امثال درخشان و سیاسی و خوردبین نمیخوام
-
پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۳۳
دمت گرم
-
پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۳۳
دمت گرم
-
پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۳۳
دمت گرم
دوست
پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۳۸
زنده باد سلطان علی دایی...
رضا
پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۱۸
کلا خودت کیلوت چنده که بخوای با تمام وجود بازی کنی؟ تو این چند فصل گذشته چه گلی به سر تیم زدی که الان میخوای بزنی
-
پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۴۴
با اینکه از درخشان و سیاسی خوشم نمیاد ولی علی عسگر راست میگه: به قول معروف مادر را دل سوزد دایه را دامن! آخرش چی دودش به چشم پرسپولیس و هواداران میره! باید از تیم حمایت کنیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر