فهرست
احکام جدید کمیته انضباطی/ جریمه خلعتبری، سپاهان و ملوان
احکام جدید کمیته انضباطی/ جریمه خلعتبری، سپاهان و ملوان

احکام جدید کمیته انضباطی/ جریمه خلعتبری، سپاهان و ملوان

آی اسپورت-  احکام جدید کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در ارتباط با تخلفات هفته گذشته رفابت های لیگ برتر امروز صادر شدند. 

به گزارش آی اسپورت و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در دیدار تیم های ذوب آهن و سپاهان اصفهان از هفته ششم لیگ برتر که هفتم شهریورماه برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم سپاهان تخلفاتی مبنی بر اهانت به تماشاگران تیم حریف صورت گرفت. برهمین اساس کمیته انضباطی تیم مربوطه را به پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد. همچنین محمدرضا خلعتبری بازیکن سپاهان نیز به دلیل رفتار غیر ورزشی بعد از به ثمر رساندن گل اول این بازی به پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

دیدار فولاد خوزستان و سایپای البرز در حالی 7 شهریورماه در اهواز برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم فولاد خوزستان تخلفاتی صورت گرفت برهمین اساس کمیته انضباطی این تیم را به پرداخت مبلغ 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

باشگاه ملوان بندر انزلی نیز به دلیل فحاشی تماشاگران این تیم نسبت به یکی از بازیکنان استقلال خوزستان و پرتاب ترقه به داخل زمین به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. البته این رای قابل تجدید نظر خواهی است.

در صورت تکرار تخلفات در دیدار بعدی این تیم، برابر آیین نامه بازی بعدی ملوان بدون حضور تماشاگران برگزار می شود.

همچنین سید اکبر پور موسوی - مربی تیم استقلال خوزستان نیز به دلیل اهانت به داور یک جلسه از همراهی این تیم محروم و به پرداخت مبلغ 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

     
آی اسپورت
2014-09-11 18:18:03
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر