فهرست
ماموریت غیرممکن لیورپول: احیای رابطه با کوتینیو
ماموریت غیرممکن لیورپول: احیای رابطه با کوتینیو

ماموریت غیرممکن لیورپول: احیای رابطه با کوتینیو

آی اسپورت- لیورپول از هفته آینده باید دوباره کارش را از سر بگیرد و باید از فلیپه کوتینیو در ترکیب تیمش استفاده کند. اما در شرایطی که این بازیکن دوست داشت در فصل نقل و انتقالات به بارسلونا برود و این تیم به نوعی مانع شد.

روز شنبه در لیست نهایی لیورپول برای بازی‌های فصل جاری نام او هم وجود داشت. اما با وجود این که خود کوتینیو از زمان منتفی شدن انتقالش هنوز صحبتی رسمی نکرده است، نیمار، هموطن و هم‌تیمی او در تیم ملی برزیل مدعی شده که کوتینیو غمگین و ناراحت است.

لیورپول پیش از این بازیکنان بزرگی را به بارسلونا و رئال مادرید فروخته بود، مانند ماسکرانو، ژابی آلونسو و سوارس. اما این بار مانع رفتن کوتینیو شد. آن هم در شرایطی که بارسا به دنبال جانشین نیمار بود و اگر می‎توانست این بازیکن را به خدمت گیرد او کار سختی برای راهیابی به ترکیب تیم اصلی نداشت.

در تئوری کوتینیو برای بازی لیورپول مقابل منچسترسیتی در رقابت‎های لیگ برتر آماده است، اما تیم کلوپ بدون او هم خوب کار کرده و بعید است سرمربی آلمانی تصمیم بگیرد خیلی زود این بازیکن را وارد ترکیب اصلی تیمش کند.

از طرفی در مطبوعات آمده بود که او برای رفتن همه تلاشش را کرده و در تمرینات تیم هم حاضر نشده است. در نتیجه این که دوباره رابطه او با سرمربی و دیگر بازیکنان تیم مانند قبل باشد مطمئنا راحت نخواهد بود.

کلوپ همیشه گفته بود که تصمیم نفروختن کوتینیو توسط سران باشگاه گرفته شده و در صحبت‎هایش به خوبی می‎شد عصبانیت را از کوتینیو به خاطر کارهایی که کرده دید.

بارسلونا گفته بود لیورپول برای فروش او 200 میلیون یورو درخواست کرده و البته باشگاه انگلیسی این موضوع را رد کرد و مدعی شد از اول به بارسا گفته که این بازیکن فروشی نیست. اما هرچه باشد کوتینیو باید در لیورپول به بازی کردن ادامه دهد و برای این کار هم سختی‎هایی پیش رو خواهد داشت.

از طرفی لیورپول که او را به هر ترتیب در تیمش نگه داشته هم باید سعی کند ستاره برزیلی را به روزهای اوج بازگرداند تا به بهترین شکل در فصلی که در لیگ قهرمانان حاضرند از او بهره ببرد. اما برای آن‌‎ها هم این کار دشوار خواهد بود.

۲    
آی اسپورت
2017-09-03 18:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x