فهرست
ونگر: ولبک ، پاداش فروش فن پرسی به منچستریونایتد است
ونگر: ولبک ، پاداش فروش فن پرسی به منچستریونایتد است

ونگر: ولبک ، پاداش فروش فن پرسی به منچستریونایتد است

آی اسپورت- آرسن ونگر، سرمربی آرسنال عنوان کرد که دنی ولبک، خرید جدید باشگاه، پاداشی پس از فروش رابین فن پرسی به یونایتد است.

توپ‌چی ها با 20 میلیون یورو موفق شدند دنی ولبک را در اختیار بگیرند و منچستر نیز فالکائو را به صورت قرضی برای یک فصل در اختیار گرفت. فروش ولبک مورد انتقاد بسیاری از جمله گری نویل، پل اسکولز و دیوید بکام قرار گرفت ولی ونگر معتقد است که آنها در بهترین موقعیت او را در اختیار گرفتند.

ونگر در جمع خبرنگاران گفت: \" ما اولیور ژیرو که مهاجم مهمی برای ماست را از دست دادیم. دنی ولبک یک خرید ایده‌آل است زیرا می‌تواند در نوک حمله هم بازی کند که فکر می‌کنم بهترین پستش است. او همچنین در گوشه ها هم می‌تواند بازی کند. او از لحاظ تیمی بازیکن سازگاری است که بسیار برای ما مهم است. همچنین همانطور که در بازی انگلیس دیدید، بازیکن سریعی اس. ما راین فن پرسی را به یونایتد فروختیم، بنابراین او پاداش این فروش ما بود. فکر می‌کنم وقتی آنها فالکائو را خریدند، باید یکی از بازیکنانشان را می‌فروختند. وقتی این را شنیدم، فهمیدم ولبک را می‌شود خرید. انتقال سریع رخ داد زیرا در روز پایانی بود ولی هیچ شکی در انجامش نداشتم.\"

     
آی اسپورت
2014-09-11 19:03:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر