فهرست
پدیده 0- 1 سپاهان: گلزنی خلعت در روز توافق کی روش!/ سپاهان بی کرانچار برد/ اولین شکست پدیده در لیگ چهاردهم
پدیده 0- 1 سپاهان: گلزنی خلعت در روز توافق کی روش!/ سپاهان بی کرانچار برد/ اولین شکست پدیده در لیگ چهاردهم

پدیده 0- 1 سپاهان: گلزنی خلعت در روز توافق کی روش!/ سپاهان بی کرانچار برد/ اولین شکست پدیده در لیگ چهاردهم

آی اسپورت- 

هفته هشتم لیگ برتر ایران(جام خلیج فارس)

وززشگاه ثامن مشهد 

پدیده مشهد: ، مجتبی روشنگر، ایگور پراهیچ، میلان یوانوویچ، رضا ناصحی، مسعود نظرزاده، محمد نژادمهدی، زوران کنجوبچ، میلاد غریبی، رضا عنایتی، یونس شاکری و عباس محمدرضایی

سرمربی: علیرضا مرزبان 


شهاب گردان، عبدالله کرمی، هادی عقیلی، شجاع خلیل زاده، محمدعلی احمدی، امیرحسین کریمی، رسول نویدکیا، حسین پاپی، وریا غفوری،محمد رضا خلعتبری و پریرا 


داوران:

بابک وسیله‌بر – رحیم شاهین – حمید کنعانی – مهدی مهدوی – ناظر:علی نقی مصطفی نژاد

کارت زرد: یوانوویج 35/ نژادمهدی 38/ 


دقایق کلیدی: 

دقیقه 12- مشهدی ها استقبال فوق العاده ای از این مسابقه به عمل آورده اند. روند بازی اما کند و کم اتفاق است. 

دقیقه 20- تکل عالی میلان یوانوویچ، در بهترین زمان ممکن پاس رو به جلوی سپاهانی ها را برید و جلوی خلق یک موقعیت گل جدی این تیم را گرفت. 

دقیقه 26- پاس عالی محمدرضایی و چیپ عنایتی تا روی خط دروازه سپاهان رفت اما کمک داور دوم بازی اعلام آفساید کرد. این تصمیم به شدت مشکوک به نظر می رسید. 

دقیقه 34- میلاد غریبی و یونس شاکری با تلاش زیادی توپ را تا حوالی محوطه جریمه حریف بردند. شاکری با یک سانتر عالی توپ را روی سر عنایتی فرستاد. ضربه سر محکم عنایتی در آستانه ورود به دروازه با واکنش فوق العاده گردان مواجه شد و بازگردانده شد.

دقیقه 40- ایستگاهی 30 متری عباس محمدرضایی به شکلی تماشایی نواخته شد و با سرپنجه های گردان به کرنر رفت. شهاب بهترین بازیکن نیمه اول این مسابقه بوده است. 

دقیقه 49- اوت دستی بلند و تیز احسان حاجی صفی به شکلی خطرناک از کنار تیر دروازه پدیده به بیرمن رفت. 

دققه 52- چیزی نمانده بود بازی به سرعت به تساوی کشیده شود اما ضربه محکم عنایتی با اختلافی کم از کنار دروازه گردان به بیرون رفت. 

دقیقه 60- سپاهانی ها به طور کامل بر مسابقه مسلط شده اند. آن ها که از سانتر جواب گرفته اند، همچنان توپ ها را به شکل خطرناکی روی دروازه ارسال می کنند. 

دقیقه 65- بهترین واکنش روشنگر در این مسابقه، روی شوت خوب نویدکیا شکل می گیرد. ضربه زمینی رسول می رود تا به گوشه دروازه برسد که در میانه راه، روشنگر آن را راهی کرنر می کند. 

دقیقه70 - اشتباه مهلک میلاد غریبی و توپی که او لو داد، ضدحمله خوبی برای سپاهانی ها ساخت. آن ها که بالاخره در این نیمه بخ خودشان آمده اند، به سرعت توپ را به دروازه نزدیک کردند و شوت محکم شان با اختلافی کم از کنار دروازه به بیرون رفت. 

دقیقه 78- فضابی بازی کمی ملتهب شده است. شهاب گردان به دلیل درگیری با مهاجم سفیدپوشان پدیده با کارت قرمز داور مواجه شد. 

دقیقه 83- ضربه آکروباتیک چوپانی، توپ را در مقابل دروازه سپاهان قرار می دهد اما شاکری و عنایتی موفق نمی شوند ضربه نهایی را وارد کنند.

دقیقه 90- یونس شاکری بهترین موقعیت تیمش در نیمه دوم این مسابقه را از بالای دروازه به بیرون فرستاد. او در شرایطی تک به تک با گردان نتوانست کار را به تساوی بکشاند. 

 

شرح گل: 

دقیقخ 50- اشتباه مدافعان پدیده در یارگیری، موقعیت ایده آلی را برای گلزنی خلعت فراهم آورد و او نیز قدر این موقعیت را به خوبی دانست. مهاجم شماره 9 سپاهان، با یک ضربه سر خوب سانتر عالی هم تیمی اش را به تور دروازه پدیده رساند. 

شرح بازی

نیمه اول: همانند هفته های گذشته، پدیده در حضور تماشاگران بسیار پرشمارش نمایش خوب و روانی ارائه کرد. آن ها حتی بدون اکبر صادفی نیز از سپاهان برتر بودند و به ویژه در 10 دقیقه پایانی صاحب موقعیت های ویژه ای شدند که همگی آن ها با سیوهای عالی شهاب گردان به بیرون رفت. جند روز بعد ز اخراح کرانچار، سپاهانی ها بی نظم و آشفته بودند و همجنان از نمایش های سه هفته اول شان دور شده اند. 

نیمه دوم: از همان ابتدای نیمه دوم، سپاهان با حالتی کاملا متحول شده وارد زمین مسابقه شد. آن ها بعد از خلق چند موقعیت گل جدی، با ضربه سر زیبای خلعتبری به گل اول رسیدند و بر خلاف هفته های گذشته، این بار موفق شدند گل برتری را حفظ کنند. نیمه اول مسابقه از آن بازیکنان پدیده بود و نیمه دوم نیز به طور کامل در اختیار سپاهان قرار داشت. طلایی ها اما تنها تیم مسابقه بودند که قدر موقعیت شان را دانستند. شاید مساوی می توانست نتیجه عادلانه تری برای این مسابقه باشد. سپاهان اما بالاخره برد. این بار بدون کرانچار. 

  ۴  
آی اسپورت
2014-09-11 23:29:49
نظر دهید

۴ نظر
ارشیا
پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۵۵
خلعت ده تاهم بزنه به تیم ملی دعوت نمیشه چون بی سیاسته
-
پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۴۶
جالبه دقیقه 78 گردان کارت قرمز گرفته دقیقه نود واکنش نشون داده
آرش
پنجشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۵۳
ببخشید فکر کنم فقط 5 دقیقه آخر بازی و اون یه موقعیت پدیده را دیدی که میگی مساوی عادلانه تر بود !
-
جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۲۵
مساوی عادلانه تر بود؟ سپاهان که 90 دقیقه سوار بازی بود!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر