فهرست
قلعه نویی: نمی‌دانم چرا بازیکنان ملی‌پوش ما عملکرد خوبی ندارند/ افسوس میخورم که چرا ابراهیمی، صادقیان و خلعتبری در جام جهانی نبودند/ حق ما باخت نبود
قلعه نویی: نمی‌دانم چرا بازیکنان ملی‌پوش ما عملکرد خوبی ندارند/ افسوس میخورم که چرا ابراهیمی، صادقیان و خلعتبری در جام جهانی نبودند/ حق ما باخت نبود

قلعه نویی: نمی‌دانم چرا بازیکنان ملی‌پوش ما عملکرد خوبی ندارند/ افسوس میخورم که چرا ابراهیمی، صادقیان و خلعتبری در جام جهانی نبودند/ حق ما باخت نبود

آی اسپورت- امیر قلعه‌نویی در نشست خبری بعد از دیدار تیم‌های نفت تهران و استقلال گفت: در ابتدای صحبت‌هایم دو تبریک به تیم نفت و تیم ملی والیبال می‌گویم. درباره بازی باید بگویم هفته قبل نباید می‌بردیم و بردیم اما این هفته هر کاری کردیم توپ ما درون دروازه نرفت و به بیرانوند تبریک می‌گویم که ستاره این بازی بود اما ما بدشانس بودیم توپ‌هایمان به تیرک خورد البته کیفیت زمین بد بود و حتی در این زمین برنده هم شدیم من این موضوع را گفتم اما در مجموع به بازیکنان دو تیم خسته نباشید می‌گویم و حق ما امروز باخت نبود و به منصورریان هم تبریک می‌گویم.

سرمربی تیم استقلال در خصوص اینکه این تیم بازی‌های سختش در لیگ تازه شروع شده ، گفت: ما امسال هیچ تیمی را دست کم نمی‌گیریم چرا که همه تیم‌ها به هم نزدیک هستند و به مراتب بازی‌ها سخت‌تر می‌شود. اما در این بازی خوب بودیم اما بدشانس چرا که توپ‌های ما گل نشد و بیرانوند هم عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت.

 

وی ادامه داد: البته استقلال مقابل تیم‌های قوی‌تر بهتر بازی می‌کند و دیدید که در 8 بازی انجام شده ما 5 بازی میهمان بودیم و کیفیت زمین بازی با سایر زمین‌ها فرق می‌کند امیدوارم همه زمین‌ها ما مثل ورزشگاه آزادی باشد.

 

قلعه‌نویی اظهار داشت: در بازی امروز 3-4 بازیکن ما ضعیف بودند و دیدید که محسن فروزان کم‌کارترین بازیکن زمین بود آنهم در حالی که بیرانوند ستاره بود اما می‌بییند که بازیکنان ملی‌پوش ما هنوز به شرایط آرمانی نرسیدند و آماده نیستند و امیدوارم با آماده شدن آنها و اضافه شدن مصدومان شرایط تیم بهتر شود و بازی به بازی بهتر شویم. البته نبود میلاد فخرالدینی و یعقوب کریمی کار را برای ما سخت کرده بود.

 

وی در پاسخ به این سوال که چرا ملی‌پوشان این تیم که از جام جهانی برگشتند شرایط خوبی ندارند، خاطرنشان کرد: این موضوع برای من جای سوال دارد چرا که وقتی بازی‌های فیفا دی را می‌بینیم متوجه می‌شویم که بازیکنانی که در جام جهانی بازی کرده‌اند چقدر شرایط خوبی دارند اما نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که ملی‌پوشان ما عملکرد خوبی ندارند شما بروید درباره سایر تیم‌ها هم تحقیق کنید و ببیند آنها در چه شرایطی هستند اما بازیکنان ما با قبل از چام جهانی فرق کرده‌اند و این موضوع برای همه ملی‌پوشان ایران است.

 

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه ستاره شدن امید ابراهیمی به ضرر این تیم است یا نه،‌گفت: ابراهیمی بازیکنی اخلاقی و فنی است و هر وقت او را می‌بینم افسوس می‌خورم که چرا او پیام صادقیان و محمدرضا خلعتبری در جام جهانی نبودند و فکر می‌کنم امروز او یکی از ستاره‌های ما بود چرا که هم شوت زد هم گل زد هم پاس داد و باید قبول کنیم که ابراهیمی کار چند بازیکن را انجام می‌دهد و از همه تشکر می‌کنم که امروز همه تلاش‌شان را کردند.

 

وی در ادامه صحبت‌هایش گفت: امروز با نبود بازیکنانی مثل فخرالدینی و کریمی مجبور شدیم جابجایی انجام دهیم و اگر بازیکنان مصدوم و محروم ما بودند شرایط ایده‌آلی داشتیم اما دیدید خسرو هم آماده نبود و من در مربیگری‌ام نشان دادم که هر بازیکنی آماده باشد او را به میدان می‌فرستادم.

 

قلعه‌نویی در پایان در خصوص داوری این بازی اظهار داشت: به داوران بازی خسته نباشید می‌گویم اما وقتی فیلم بازی را دیدم نظر نهایی می دهم. اعتقاد دارم در دقیقه 44 بر روی شهباز‌زاده پنالتی شد و گل دوم نفت هم از خطا روی رمضانی به وجود آمد که البته امیدوارم اشتباه کنم اما این باخت تقصیر ما بود نه داوری هر چند اگر پنالتی ما گرفته می شد شرایط فرق می‌کرد.

 

  ۱۳  
آی اسپورت
2014-09-12 00:42:50
نظر دهید

۱۳ نظر
ارشیا
جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۳۷
ماهم افسوس میخوریم توی عقده ای هنوز توی این فوتبالی
طرفدار
جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۴۱
گوه نخور بی حیثیت .
ارشیا
جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۴۶
مافیا!!!
گتاب سیتی وچون
جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۱۹
کجا فروزان کم کار بود دو تا شوت و یه تک به تک گرفت
-
جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۴۰
ارشیا kose nanat
-
جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۳، ۰۴:۴۰
ارشیا جان، خجالت بکش، فکر کنم نوع حرف زدن خیلی چیزها رو در مورد عقده ای بودن نشون میده..
بهرام بارسا
جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۳، ۰۹:۲۸
زنده باد امیرخان
-
جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۱۳
از اثرات پول یامفته که ملى پوشاى کیسه حال بازى کردن ندارن... تیموریان که کلى وزن اضافه داره لابد اینم تقصیره جام جهانیه!!!
-
جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۱۹
ایشون فکر میکنه ملت احمق هستند و نمی فهمند آقای قلعه‌نوعی برای چه این حرف‌ها رو می‌زنند. با این حرف‌ها نرم و آب زیرکاه می‌خوان هوادارن رو مقابل کیروش قرار بدن و از خلعتبری و ابراهیمی جبهه‌ای برای مخالفت با کیروش بسازند. چقدر آدم باید کوچیک باشه که خودش رو پشت این حرف‌ها قایم کنه و فکر کنه کسی نمی‌فهمه.
احسان
جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۲۹
دروازبان نفت ستاره بازی بود! یکی ندونه فکر میکنه ٦ تا تک به تک و پنالتی گرفته تو بازی! غیر از هد قاضی کدوم توپ رو دروازبان نفت گرفت!؟ کلا استقلال ٣ تا شانس داشت که طبق معمول از رو ضربه آزاد و هد بود که ٢ تاش خورد به تیر یکی هم دروازبان گرفت! خیلی زرنگه این بزرگوار! چون میدونه خیلی ها به خاطر والیبال ندیدن بازی رو اینجوری میگه که فکر کنن تیمش عالی بازی کرده!
احسان
جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۲۱
ارشیا بلند تر زر بزن صدای عنت از پایین به صدر نمیرسه
-
جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۴۲
بهانه ! مقصر باخت خود شما بودی آقای قلعه نوعی
لنگ پاره کن
جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۳، ۱۷:۲۴
ارشیای لنگی بدجور سوختی زیری
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر