فهرست
فالکائو: منچستریونایتد بیش از رئال با سبک بازی من سازگار است
فالکائو: منچستریونایتد بیش از رئال با سبک بازی من سازگار است

فالکائو: منچستریونایتد بیش از رئال با سبک بازی من سازگار است

آی اسپورت- رادامل فالکائو، مهاجم جدید منچستریونایتد، معتقد است که شیوه بازی این تیم، بیش از رئال مادرید، برای سبک بازی او مناسب است.

فالکائو در این تابستان در آستانه پیوستن به رئال بود اما در نهایت با انتقالی قرضی از موناکو به منچستریونایتد پیوست؛ تصمیمی که معتقد است به درستی گرفته شده است.

او به خبرنگاران گفت:\" همه در مورد منچستریونایتد شنیده اند. من نمی خواهم در مورد آن صحبت کنم. من از بودن در اینجا خوشحال هستم. به پروژه این باشگاه باور دارم. فکر می کنم منچستریونایتد بهترین باشگاه برای سبک بازی من است و از تصمیمم مطمئن هستم. مطمئنا که در آینده، نتایج فوق العاده ای برای ما رقم می خورد.\"

انتقال فالکائو به منچستریونایتد قرضی و یک ساله خواهد بود اما او امیدوار است که برای مدتی طولانی در الدترافورد بماند:\" از اینکه اینجا هستم، خیلی راضی ام. این یک چالش بزرگ برای من در دوران حرفه ای ام است. همیشه رویای بازی در باشگاه بزرگی مانند منچستریونایتد را داشتم. امیدوارم برای سال ها در این باشگاه بمانم و بخشی از تاریخ منچستریونایتد شوم. وقتی در پورتو و اتلتیکو مادرید بودم، همیشه می خواستم پیشرفت کنم و رویای بازی در تیمی مانند منچستریونایتد را داشتم. اکنون می خواهم سال ها در این باشگاه بمانم.\"

فالکائو به دلیل مصدومیت، رقابت های جام جهانی را از دست داد اما او تاکید کرد که اکنون آماده است تا برای منچستریونایتد بدرخشد:\" شرایط خوبی دارم. از دو ماه قبل بازی کردن را آغاز کردم و در ماه گذشته پیشرفت زیادی داشتم. گل زدم؛ مسئله ای که برای مهاجمان بسیار مهم است. از فرم فیزیکی ام بسیار راضی ام و مشکلی در زانویم احساس نمی کنم.\"

     
آی اسپورت
2014-09-12 01:00:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر