فهرست
فن خال: فالکائو در اولین تمرین، آمادگی اش را نشان داد
فن خال: فالکائو در اولین تمرین، آمادگی اش را نشان داد

فن خال: فالکائو در اولین تمرین، آمادگی اش را نشان داد

آی اسپورت- لوئی فن خال، سرمربی منچستریونایتد، تاکید کرد که رادامل فالکائو، مهاجم جدید تیمش، در اولین جلسه تمرینی، آمادگی بالایش را به نمایش گذاشت.

این ستاره کلمبیایی که در آخرین روز بازار نقل و انتقالات تابستانی، با انتقالی قرضی از موناکو به منچستریونایتد پیوست، امروز به همراه دالی بلیند به طور رسمی به هواداران این باشگاه معرفی شود.

او به دلیل مصدومیت از ناحیه لیگامنت زانو، رقابت های جام جهانی را از دست داد اما فن خال تاکید کرد که فالکائو کاملا آماده بازی است و تنها نیاز به زمان دارد:\" امروز در تمرینات یک توپ گرفت و لحظاتی بعد توپ در دروازه بود؛ بنابراین او در اولین جلسه تمرینی اش تایید کرد که کاملا آماده است. اما اگر من این را بگویم، این فشار زیادی به او وارد خواهد کرد و این خوب نیست. می دانم که آماده به منچستریونایتد از یک باشگاه دیگر در آغاز یک پروسه جدید بسیار دشوار خواهد بود.\"

منچستریونایتد در این تابستان 6 بازیکن جدید به خدمت گرفت و در مقابل 14 بازیکن از این باشگاه جدا شدند اما فن خال نگران هماهنگی و آمادگی تیمش نیست:\" چطور بازیکنان به هماهنگی می رسند؟ ما 5 بازیکن خریدیم و یک بازیکن به طور قرضی گرفتیم که می توانیم او را بخریم و اجازه دادیم که 14 بازیکن از جمع ما جدا شوند. بنابراین چندان دشوار نیست که وقتی اجازه می دهیم که 14 بازیکن بروند و 6 بازیکن به جای آنها می خرید.

ما همچنین نیاز داریم که به بازیکنان جوان را تربیت کنیم؛ چیزی که در فلسفه باشگاه منچستریونایتد است. زیرا سیاست ما این است که به جوانان فرصت بدهیم اما مسئله این است که آنها زا این فرصت استفاده کنند.\"

     
آی اسپورت
2014-09-12 01:44:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر